U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2016 WKu20 Bydgoszsc
kalender, kampioenschappen & resultaten
2016 WKu20 Bydgoszsc

15de WK Juniores (U20) te Bydgoszcz (POL) 
  19 tot 24 juli 2016

 

- Ga naar de IAAF-website van Bydgoszcz (POL)

- Ga naar de LOC-website van Bydgoszcz

Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK Jun-U20

Selectienormen WK JUNIORES (U20) 2016

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 december 2015 t.e.m. 4 juli 2016.

Indien meer dan 2 atleten de selectienorm behalen worden de 2 atleten met de beste prestatie geselecteerd.

2de jaars scholieren die voldaan hebben aan de juniorencriteria, kunnen deelnemen aan het WK-u20.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.



MINIMA

 MANNEN  DISCIPLINE  VROUWEN

10"38

100

11"61

21"01 200 23"69

46"79

400

53"43

1:49"39

800

2:06"00

3:44"27

1.500

4:18"84

- 3.000 9:24"27

14:09"18

5.000

16:00"00

30:15.00 10.000 -

13"82

110H/100H

13"74

51"83 400H 58"81

8:58.51

3.000 ST 10:24"32

2m17

HOOG

1m84

5m15

POLSSTOK

4m10

7m67

VER

6m30

15m83

HINKSTAP

13m20

18m68

KOGEL

15m00

56m57 DISCUS 50m44
71m00 HAMER 60m28
73m15 SPEER 52m51
7.250 p DEC/HEP 5.400 p
40"00 4x 100 45"00
3:10"00 4x 400 3:36"00


Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats

800m

Elise Vanderelst/MOHA
2.05.05 Lokeren FC, 03.07.2016
3000m Tinck Justine/AVLO 9.18.39
Herentals B-m., 01.05.2016
100mH Chloë Beaucarne/DEIN

13.69
13.60

Oordegem Putbos, 05.06.2016
Mannheim, 25.06.2016

Hoog Claire Orcel/CSF
1m84 Tuscaloosa/Usa, 14.05.2016
Ver Maudens Hanne/VS 6m48 Oordegem KVV, 21.05.2016
Polsstok De Baene Hanne/OB 4m16
4m10
Gent PK, 09.01.2016
Antwerpen, 10.06.2016
7Kamp Maudens Hanne/VS
5.709p Firenze/Ita, 29-30.04.2016
400mH Owusu Dylan/RCG
51.77 Brussel KB, 26.06.2016 - BK
Ver
Capiau Tobias/DEIN
7m74 Oordegem, 28.05.2016 - IFAM
Tienkamp Alessandro Van De Sande/OB 7.283p Castellon/Esp, 03.07.2016
Tienkamp Dimitri Montilla/SPVI

7.280p

Bertrtix, 03.07.2016
       

.10. ATLETEN + 0 PLOEGEN    hebben reeds voldaan aan de selectienormen voor dit kampioenschap

 

Definitieve selectie - Begeleiding - Reis: 

Beaucarne Chloe 100mH
De Baene Hanne Polsstok
Maudens Hanne Zevenkamp
Orcel  Claire Hoog
Vanderelst Elise 800m
Capiau Tobias Ver  
Cobbaert Julian 4x400m
Doom Alexander 4x400m
Huts Gerbrand 4x400m
Montilla Dimitri Tienkamp
Owusu Dylan 400mH, 4x400m
Van De Sande Alessandro Tienkamp, 4x400m

Delegatie:
Christian Halloy: delegatiehoofd
Jean-François Kaux: dokter
Nele Lievens: kine
Stefaan Vanderstichelen: trainer
Michel Boels: trainer
Thierry Briquemont: trainer
Peter Moreels: trainer
Serge Moreaux: trainer
Joffray Baune: trainer
Michel Scrève: trainer

Tijdschema en resultaten

Dinsdag 19 juli
Ochtend  
09:30 100m 10K Alessandro Van De Sande  11.15 (+0.7) (829p) (9v23)
      Dimitri Montilla  11.49 (+0.8) (755p) (20v23)
10:20 Ver 10K Alessandro Van De Sande

 6m64 (-0.5) (729p) (20v23)
Na 2: 15de met 1.556p

      Dimitri Montilla  6m87 (-0.3) (783p) (11v23)
Na 2: 16de met 1.538p
11:10 800m Reeks Elise Vanderelst  2de R4v5 in 2.07.70Q (9v35)
11:55 Ver Kwal Tobias Capiau  2de gr.B met 7m69q (0.1) (4v32)
12:10 Kogel 10K Alessandro Van De Sande 14m05 (731p) (9v23)
Na 3: 16de met 2.287p
      Dimitri Montilla 13m19 (679p (16v23)
Na 3: 19de met 2.217p
Avond  
17:00 Polsstok Kwal Hanne De Baene  10de gr.A met 3m80 (21v27)
17:15 Hoog 10K Alessandro Van De Sande 1m95 (758p)(11v23)
Na 4: 14de met 3.045p
      Dimitri Montilla  1m98 (785p)(4v23)
Na 4: 18de met 3.002p
20:05 400m 10K Alessandro Van De Sande  50.31 (800p)(11v23)
Na 5: 13de met 3.845p
      Dimitri Montilla  51.17 (761p)(15v23)
Na 5: 16de met 3.763p
         
Woensdag 20 juli  
Ochtend  
09:30 110mH  10K Alessandro Van De Sande 14.64 (0.9)(894p)(11v23)
Na 6: 13de met 4.739p 
      Dimitri Montilla 14.50 (0.9)(911p)(8v23)
Na 6: 15de met 4.674p
10:20 Discus 10K  Alessandro Van De Sande 38m73 (639p)(18v23)
Na 7: 15de met 5.378p
      Dimitri Montilla 42m34 (712p)(10v23)
Na 7: 14de met 5.386p
13:05 Polsstok 10K Alessandro Van De Sande 4m30 (702p)(14v23)
Na 8: 14de met 6.080p
      Dimitri Montilla 4m60 (790p)(5v23)
Na 8: 11de met 6.176p
Avond  
18:00 Speer GrA 10K  Alessandro Van De Sande 47m91 (558p) (19v23)
Na 9: 16de met 6.638p
18:45 800m Halv.Fin. Elise Vanderelst

3de R1v3 in 2.05.32q (6v24)

19:10 Speer 10K  Dimitri Montilla  42m70 (481p)(22v23)
Na 9: 15de met 6.657p
19:45 Ver Finale Tobias Capiau  9de met 7m39 (-1.3)
21:00 1500m 10K Alessandro Van De Sande 4.46.30 (641p)(11v23)
     

 Eindstand:

14de met 7.279p
      Dimitri Montilla  4.47.24 (635p)(12v23)
     

 Eindstand:

12de met 7.292p
Donderdag 21 juli  
Ochtend  
09:35 100mH 7K Hanne Maudens 14.75 (1.0)(875p)(21v24)
09:35 400mH Reeks Dylan Owusu 4de R7v7 in 52.79 (26v49)
10:40 Hoog 7K Hanne Maudens 1m77 (941p) (5v24)
Na 2: 10de met 1.816p
Avond  
18:00 Kogel 7K Hanne Maudens 11m49 (627p) (12v24)
Na 3: 11de met 2.443p
19:34 200m 7K Hanne Maudens 24.58(1.4) PR(926p)(2v24)
Na 4: 8ste met 3.369p
20:45 800m Finale Elise Vanderelst 4de in 2.05.82 !
         
Vrijdag 22 juli  
Ochtend  
09:35 100mH Reeks Chloë Beaucarne 4de R2v6 in 13.74q (1.6) (21v45)
10:10 Ver 7K Hanne Maudens 6m34 (0.3)(956p)(1v24)
Na 5: 3de met 4.325p
10:15 Hoog Kwal Claire Orcel  1ste= gr.A met 1m80q (1=v17)
12:25 Speer 7K Gr A Hanne Maudens 40m29 (673p)(9v24)
Na 6: 3de met 4.998p
Avond  
19:00 800m 7K Hanne Maudens 2.15.70 (883p) (1v24)
       Eindstand:  Brons met 5.881p !
         
Zaterdag 23 juli  
Ochtend  
10:45 4x400m Reeks Team jongens 4de R2v2 in 3.10.78 (11v14)
      Alexander Doom - Julian Cobbaert
- Dylan Owusu - Gerbrand Huts

Avond  
17:15 100mH Halv.Fin. Chloë Beaucarne 5de HF3v3 in13.65 (0.9)(14v24)
         
Zondag 24 juli  
16:00 Hoog Finale Claire Orcel 13de met 1m79
 


 

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel