U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 EKX Hyères
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 EKX Hyères

22ste EK veldlopen in Hyères/FRA - dec 2015

- Ga naar de EAA-website van Hyères

- Ga naar de LOC-website van Hyères

- Ga naar de geselecteerde atleten en hun resultaten

- Programma en afstanden

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria EK veldlopen 2015

Op maandag 30 november maakt de selectiecommissie van de KBAB de selectie voor het EK veldlopen bekend. Ze zal dit doen op basis van de resultaten van Roeselare (29 november 2015)  en houdt rekening met de resultaten van de daaraan voorafgaande wedstrijdperiode en de gelopen pistetijden tijdens afgelopen zomer. De selectiecommissie zal hierbij uitgaan van de slaagkans voor het leveren van een relevante prestatie in het individuele (potentieel top 20) of in het landen klassement (top 6).

Leeftijdscategorieën:

U20 Vrouwen/Mannen: geboren in 1996,1997 of 1998
U23 Vrouwen/Mannen: geboren in 1993, 1994 of 1995
AC Vrouwen/Mannen: geboren vanaf 1992

Opmerkingen:

1.    Atleten geboren in 1996 blijven internationaal nog junior t.e.m. 31 december 2015. Zij kunnen in Roeselare deelnemen aan de junioreswedstrijd. In geen geval kunnen ze zich kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

2.    Atleten geboren in 1993 blijven internationaal belofte t.e.m. 31 december 2015. Zij kunnen zich in Roeselare kwalificeren voor het EK veldlopen voor beloften (U23).

3.    In Roeselare moeten de atleten die willen in aanmerking komen voor selectie, lopen in dezelfde categorie als op het EK.

De selectiecommissie behoudt zich het recht om een geselecteerde atleet of atlete die forfait geeft voor het EK, niet te vervangen.


Geselecteerde atleten en hun resultaten (aantal deelnemers)

JUNIORES VROUWEN (81 dlnrs.) JUNIORES MANNEN ( 90 dlnrs.)

Vanessa Scaunet/OEH: 31ste
Lisa Rooms/OEH: 51ste

Landenklassement: -

Resultaten

Dieter Kersten/ADD: 8ste
Simon Debognies/OEH: 11de
Jennen Mortier/RCG: 49ste
Dorian Boulvin/CABW: 53ste
Sebbe Francken/OLSE: 64ste

Landenklassement: 5de

Resultaten

BELOFTEN VROUWEN ( 50 dlnrs.) BELOFTEN MANNEN (69 dlnrs.)

Louise Carton/ACME: Goud !

Landenklassement
: -


Resultaten

Isaac Kimeli/OEH: 38ste
Steven Casteele/KKS: 45ste

Landenklassement: -


Resultaten

SENIORES VROUWEN ( 69 dlnrs.) SENIORES MANNEN ( 78 dlnrs.)
Veerle Dejaeghere/AVR: 14de

Landenklassement: -

Resultaten
Koen Naert/RESC: 28ste
Dries Basemans/DCLA: 40ste
Thomas De Bock/OEH: 50ste
Yannick Michiels/VMOL: 59ste

Landenklassement: 10de

Resultaten


TOP

Internationaal Programma: (lokale tijd)
10u15 Openingsceremonie
10u35 Juniores meisjes
10u59 Juniores jongens
11u25 Podium juniores meisjes individueel
11u30 Podium juniores meisjes team
11u42 Beloften vrouwen
12u09 Podium juniores jongens individueel
12u14 Podium juniores jongens team
12u26 Beloften mannen
12u58 Podium beloften vrouwen individueel
13u03 Podium Beloften vrouwen team
13u13 Podium beloften mannen individueel
13u18 Podium beloften mannen team
13u30 Seniores vrouwen
14u12 Seniores mannen

14u52 Podium seniores vrouwen individueel
14u57 Podium seniores vrouwen team
15u07 Podium seniores mannen individueel
15u12 Podium seniores mannen team
15u20 Sluitingsceremonie

Begeleiding:

Delegatieleider:
 
Trainers: 
Kiné: 

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel