U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 Universiade Gwangju
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 Universiade Gwangju

28ste UNIVERSIADE in GWANGJU (KOR) 
3 t.e.m. 14 juli 2015

 


- Ga naar de LOC-website van Gwangju

- Tijdschema van Gwangju

- Ga naar de Richt-prestatiecriteria

- Ga naar de definitieve selectie en de resultaten

Selectiecriteria UNIVERSIADE 2015

Onderstaande tabel zijn richt-prestatiecriteria waaraan de atleet minimaal aan moet voldoen vanaf 1 januari 2015. De uiterste selectiedatum is 1 juni 2015. (aangepast naar 6 juni, in overleg met  ASEUS, de overkoepelende universitaire sportbond)
Er zal van elke geselecteerde atleet een financiële bijdrage gevraagd worden om mee te participeren in de kosten (€600,00).
Elke uitgestuurde atleet moet in het bezit zijn van een internationaal reispaspoort waarvan de geldigheid ten minste loopt tot 6 maanden na de spelen (in casu 14 februari 2016).
Voorwaarden tot deelname aan een universiade:
- Beschikken over de Belgische nationaliteit
- Minimum 17 en maximum 27 zijn in het jaar van de Universiade
- Student zijn aan een hogeschool of universiteit of niet langer dan 1 jaar afgestudeerd zijn.

RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

MANNEN DISCIPLINE VROUWEN

10"40

100

11"55

20"95 200 23"50

46"50

400

52"90

1:47"50

800

2:02"50

3:40"00

1.500

4:12"00

13:45"00

5.000

15:40"00

28:45"00 10.000 33:00"00
1u05:00" 1/2 MAR. 1u14:00"

13"85

110H/100H

13"40

50"50 400H 57"50
8:37"00 3.000 ST 10:05"00

2m24

HOOG

1m86

5m45

POLSSTOK

4m20

7m85

VER

6m45

16m40

HINKSTAP

13m75

18m50

KOGEL

16m50

58m50 DISCUS 56m50
70m00 HAMER 65m00
77m00 SPEER 56m50
7.700 p DEC/HEP 5.700 p
40"20 4x 100 44"30
3:06"00 4x 400 3:35"00

TOP



Definitieve selectie, programma (lokale tijd) en resultaten

 
         
CLAES Hanne/DCLA 200m 9 jul Reeks 3v6:2de in 23.99Q (-0.8)  
    10 jul HF 3v3: 2de in 23.94Q (-0.7)  
    10 jul  Finale: 7de in 23.75 (-0.8)  
GALLEIN Sofie/AVR 3000m S 10 jul R.Finale: 11de in 10.26.01  
HENRY Chloë/USBW Polsstok 8 jul

kwal.: 1ste met 4m05Q

 
    9 jul finale: brons met 4m40  
CAELEN Florent/RFCL Halve Mar 12 jul R.Fin: 25ste in 1u11.25
 
BOUCHIKHI Soufiane/CABW Halve Mar 12 jul R.Fin:4de in 1u06.04
 
  10.000m 9 jul R.Fin: 5de in 29.24.21  
HANJOUL Denis/DCLA 110mH 10 jul ronde 1: 3de R1v3: 13.98 (1.0)  
RUMMENS Tim/DCLA 400mH 8 jul Reeks 5v6: 3de in 51.50Q  
    9 jul HF 3v3 : DNF  
NOLF Cedric/VAC Ver 11 jul kwal. GrA: 3de met 7m66q (0.0)
 
    12 jul Finale: 6de met 7m83 (6,1)
 
MILANOV Philip/VAC Discus 11 jul finale: Goud met 64m15  
VAN DER PLAETSEN Thomas/DEIN 10kamp 8-9 jul Goud met 7.952p  
         


TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel