U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 WKu18 Cali
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 WKu18 Cali

9de WERELDKAMPIOENSCHAPPEN U18 (Scholieren) in CALI(COL) - 15 t.e.m. 19 juli 2015

- Ga naar de IAAF-website van Cali

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij WK U18

- Bekijk de Team Map

Selectienormen WK JEUGD (U18) 2015

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 januari 2015 t.e.m. 29 juni 2015.

Enkel atleten geboren in 1998 en 1999 kunnen zich kwalificeren voor dit kampioenschap.

Maximum 2 atleten per discipline.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis van het kampioenschap.


MINIMA

JONGENS DISCIPLINE MEISJES

10"61

100

11"76

21"40 200 24"06

47"72

400

54"49

1:51"73

800

2:07"97

3:51"56

1.500

4:24"29

8:27"44 3.000 9:30"08

13"96

110H / 100H

13"86

52"85 400H 60"51

5:56"00

2.000 ST 6:57"29

2m07

HOOG

1m79

4m80

POLSSTOK

3m83

7m27

VER

6m04

15m15

HINKSTAP

12m72

18m46

KOGEL

15m11 (3kg)

55m84 DISCUS 48m00
69m12 HAMER 60m00 (3kg) *
66m64 SPEER 50m76 (500gr)
6.650 p
10-K  / 7-K 5.100 p

* : Het oorspronkelijke KBAB-minimum (57m96) werd vooropgesteld volgens de principes voor bepalling van de Belgische selectiecriteria voor dit kampioenschap (WKu18 = top 30 bruto in de wereldranking). Bij de publicatie van de IAAF-normen voor Cali, wordt echter 60m00 gevraagd. Dit heeft voor gevolg dat de 57m97 van Ilke Lagrou/HAC niet voldoet aan de IAAF-normen.

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden

Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats

800m VANDERELST Elise/MOHA 2.07.42 30/05/15 - Oordegem FC
Polsstok  DE BAENE Hanne/OB  3m83
3m85
3m90
3m91
04/01/15 - Gent PK
18/01/15 - Gent KVV
21/02/15 - Gent BK AC
28/06/15 - Lier B-meeting
Discus VANDEPUT Babette/ATLA
48m62 28/06/15 - Mannheim/Ger
Hamer zie opmerking *

       
800m VERMEULEN Jochem/KAPE 1.51.08
1.50.10
25/05/15 - Lokeren FC
28/06/15 - Lier B-meeting
1500m VERMEULEN Jochem/KAPE 3.48.92 23/05/15 - Oordegem-Lede IFAM
Ver NICQUE Marvin/ACW 7m41 29/06/15 - Wuhan/Chn
Tienkamp NUTTE Jean-Baptiste/DS  6.948p  25-26/04/2015 - Schaarbeek
Tienkamp VANLIERDE Jorg/DEIN 6.710p 30-31/05/15 - Herentals - FC
       
       

7 ATLETEN hebben reeds voldaan aan de selectievoorwaarden voor dit kampioenschap

TOP

Definitieve selectie

Atleten:
Elise Vanderelst/MOHA, 800 meter
Hanne De Baene/OB, polsstok
Babette Vandeput/ATLA, discus
Jochem Vermeulen/KAPE, 1500m
Jean-Baptiste Nutte/DS, tienkamp
Jorg Vanlierde/DEIN,tienkamp
Marvin Nicque/ACW, ver


Begeleiders:
Peter Moreels: Delegatiehoofd
Romeo Hurduc: trainer
Paul Sauviller: trainer
Ronald Becker: trainer
Marie Roosendaal: kiné

Reis:
Vertrek: vrijdag 10 juli (Brussel: 7u55)
Terug: maandag 20 juli (aankomst in Brussel om 14u25)

TOP

Programma en resultaten van de Belgische deelnemers (onze tijd)

Woensdag 15 juli (16 juli)
Jorg Vanlierde 16:30 100m 10K 10de: 11.26 (-0.2) - (804p)
Jean-Baptiste Nutte 16:30 100m 10K 23ste: 11.71 (-0.2) -(709p)
Jorg Vanlierde 17:20 Ver 10K 15de: 6m55 (1.3) - (709p)
Jean-Baptiste Nutte 17:20 Ver 10K 14de: 6m57 (-0.3)  - (713p)
Babette Vandeput 17:30 Discus Kwal GrB: 5de met 45m87q (10v30)
Jochem Vermeulen 17:50 1500m Reeks R2v2: 6de in 3.53.86q (7v27)
Jorg Vanlierde 19:00 Kogel 10K 16de met 13m56 - (701p)
Jean-Baptiste Nutte 19:00 Kogel 10K 2de met 16m30 - (870p)
Marvin Nicque 19:10 Ver Kwal GrA: 12de met 6m97 (0.2) (22v28)
Jorg Vanlierde 22:00 Hoog 10K 15de met 1m87 (687p)
Jean-Baptiste Nutte 22:00 Hoog 10K 3de met 1m99 (794p)
Jorg Vanlierde 2:25 400m 10K 16de in 52.32 - (711p)
Jorg Vanlierde     10K

Na dag 1:16de met3.612p

Jean-Baptiste Nutte 2:25 400m 10K 19de in 53.09 - (678p)
Jean-Baptiste Nutte     10K Na dag 1:8ste met 3.764p
Babette Vandeput 2:45 Discus Finale 10de met 44m99
         
Donderdag 16 juli (17 juli)
Jorg Vanlierde 16:30 110mH 10K 17de in 15.41 (0.4) (801p)
Jean-Baptiste Nutte 16:30 110mH 10K 14de in 14.91 (0.4) (860p)
Jorg Vanlierde 17:15 Discus  10K 22ste met 30m92 (483p)
Jean-Baptiste Nutte 17:15 Discus  10K 10de met 40m64 (678p)
Elise Vanderelst 19:00 800m Reeks 3de R2v4 in 2.10.20Q (15v29)
Jorg Vanlierde 19:50 Polsstok 10K 1ste met 4m70 (819p)
Jean-Baptiste Nutte 19:50 Polsstok 10K 16de met 3m90 (590p)
Jorg Vanlierde 0:00 Speer 10K 10de met 51m86 (616p)
Jean-Baptiste Nutte 0:00 Speer 10K 14de met 47m83 (557p)
Hanne De Baene 0:00 Polsstok Kwal 3de Gr.B met 3m90q (8v19)
Jorg Vanlierde 3:20 1500m 10K 20ste in 5.14.73 (478p)
    Eindstand 10K 16de met 6.809p (16v26)
Jean-Baptiste Nutte 3:20 1500m 10K 22ste in 5.20.42 (448p)
    Eindstand 10K 14de met 6.897p (14v26)
         
Vrijdag 17 juli (18 juli)
Elise Vanderelst 1:55 800m HF 8ste sf1v2 in 2.17.03 (13v16)
Jochem Vermeulen 2:25 1500m Finale 10de in 3.54.50
         
Zaterdag 18 juli (19 juli)
Hanne De Baene 0:10 Polsstok Finale 5de met 4m05
         

TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel