U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 EYOF Tbilisi
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 EYOF Tbilisi

13de European Youth Olympic Festival (EYOF) in TBILISI (GEO)
25 juli t.e.m. 01 augustus 2015


- Ga naar de LOC-website van Tbilisi

- Ga naar de RICHT-PRESTATIECRITERIA (RPC)

- Ga naar de atleten die voldoen aan RPC

- Tijdschema atletiekwedstrijden Tbilisi (PDF, 2,25 Mb)

- Definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

Het European Youth Olympic Festival (EYOF), dat doorgaat van 25 juli t.e.m. 1 augustus te Tbilisi(GEO), wordt georganiseerd door het Internationaal Olympisch Comité (IOC). Voor België gebeurt de selectie door het BOIC in samenspraak met de federaties.
Atleten die geselecteerd zijn, moeten in het bezit zijn van een internationaal reispaspoort dat geldig moet zijn tot en met 1 februari 2016 (= 6 maand na laatste competitiedag in Tbilisi).

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf donderdag 1 januari 2015 t.e.m. 28 juni 2015.
Hieronder vind je de richt-prestatiecriteria (RPC) waaraan de atleten (°99= eerstejaarsscholier) dienen te voldoen. Er kan maximaal één atleet per discipline weerhouden worden in de selectie die maximaal uit 24 atleten (12 jongens en 12 meisjes) kan bestaan. Het behalen van deze RPC betekent dus niet dat je automatisch geselecteerd zal worden. Het is de selectiecommissie die uiteindelijk beslist.

Enkel wanneer een aflossingsploeg het potentieel aantoont voor het behalen van een finaleplaats, zal er een ploeg worden geselecteerd.

Technische gegevens voor de EYOF 2015 in Tbilisi:

Discipline

Jongens

Meisjes

110/100H 91.4 cm 76.2 cm
400H 83.8 cm 76.2 cm
2000mSt 91.4 cm 76.2 cm
Kogel 5.0 kg 3.0 kg
Discus 1.5 kg 1.0 kg
Hamer 5.0 kg 3.0 kg
Speer 700gr 500gr

RICHT-PRESTATIECRITERIA (= RPC)

JONGENS

Discipline MEISJES
11"02 100 12"34
22"21 200 24"95
50"42 400 56"89
1:56"53 800 2:14"29
4:03"99 1.500 4:42"02
8:43"12 3.000 10:19"76
14"67 110 H/100 H 13"98
54"93 400 H 63"24
6:12"11 2.000 ST 7:21"82
1m99 HOOG 1m74
4m48 POLSSTOK 3m62
6m79 VER 5m81
14m43 HINKSTAP 12m19
17m40 KOGEL 13m14 (3kg)
52m54 DISCUS 39m35
62m07 SPEER 45m30 (500gr)
67m92 HAMER 53m45 (3kg)
- 4 X 100 -


Individuele atleten die minstens éénmaal de RPC haalden vanaf 1 januari 2015 (TOP)  (Alleen de beste prestatie is vermeld)
Discipline Naam/club

Prestatie

Datum - plaats
100m BAUWENS Laures/RCG 11.92 (2.0) 23.06 - Ninove
100m CLAUS Hanne/AVMO 12.08 (2.0) 23.05 - Oordegem IFAM
100m GAUTHIER Celine/CSDY 12.06 (1.8) 06.06 - Huizingen FC
200m BAUWENS Laures/RCG  24.50 (0.8)
28.06 - Lier B
200m CLAUS Hanne/AVMO 24.60 (1.6) 25.05 - Lokeren FC
400m DEJEMEPPE Justine/CSF  56.78 16.05 - Jambes
800m VANDENBROUCKE Cameron/EAH 2.11.01 23.05 - Oordegem IFAM
1500m TINCK Justine/AVLO 4.24.98 30.05 - Oordegem FC
1500m BASSLEER Katinka/AVZK 4.39.69  23.05 - Oordegem IFAM
1500m BOVY Melanie/WS 4.40.06 06.06 - Huizingen FC
3000m BASSLEER Katinka/AVZK 10.13.29 06.06 - Huizingen FC
3000m  TINCK Justine/AVLO 9.31.45 25.05 - Lokeren FC
400mH CARBONELLE Stephanie/USTA 61.34 25.05 - Lokeren FC 
2000m St PEETERS Bloeme/AVZK 7.03.53 20.06 - Duffel
2000m St GOUNAKIS Vasilia/AVT 7.15.26 22.05 - Booischot
2000M St
DELBAEN Aline/DUFF
 7.00.19 20.06 - Duffel
Hoog ROSSAERT Nicasina/ACW 1m75 in 08.03 - Gent BK
Polsstok JACOB Delphine/DAMP 3m62 23.05 - Verviers LBFA
Kogel VAN PETEGEM Kelly/STAX 13m95 06.05 - Oordegem SVS
Kogel VAN DER GUGHT Helena/ACW  13m70 02.05 - Oudenaarde BVV
Kogel BUSCHGENS Emilie/DAMP 14m00 27.06 - Spa
Discus DODRIMONT Emilie/HF 41m43 02/05 - Gaurain
Speer
SCHELDEMAN Aude/ADD 45m77 12.06 - Ninove
Hamer
VANBAELENBERGHE Wege/HAC 53m67 28.06 - Torhout KVV
400m SACOOR Jonathan/OEH  49.03 06.06 - Huizingen FC
400m VAN DEN BERGH Sven/AVKA 49.95 10.05 - Aartselaar BVV
400m NOEL Leo/USBW 49.85 23.05 - Verviers LBFA
400m DE SMET Tibo/VS 50.22 30.05 - Oordegem FC
800m CRESTAN Eliott/SMAC 1.52.88 10.05 - Jambes IC
800m SISK Pieter/DCLA 1.56.19 28.06 - Lier
1500m ENGELS Thomas/VS 3.58.29 30.05 - Oordegem VS
3000m GRIMARD Guillaume/DCLA 8.41.13 06.06 - Huizingen FC
110mH OBASUYI Michael/DEIN
14.55 (-1,7) 12.06 - Ninove
110mH VERHERSTRAETEN Simon/LYRA 14.55 (+1.2) 28.06 - Lier
400mH BRAS Tuur/OEH 54.26  17.05 - Kessel-Lo
2000m St PEETERS Dries/ACBR  6.10.26 22.05 - Booischot
Ver OBASUYI Michael/DEIN 6m99 (0.1) 25.05 - Lokeren FC
Polsstok VANLIERDE Jorg/DEIN 4m70 28.06 - Lier
Polsstok COLLE Florian/DSDY 4m48 25.04 - PK
       

Meisjes: 24 prestaties in 14 disciplines
(maximale selectie = 12 atleten - 17 disciplines)
Jongens: 15 prestaties in 9 disciplines
(maximale selectie = 12 atleten - 17 disciplines)


Definitieve selectie

Meisjes
200m  Bauwens Laures
400m  Dejemeppe Justine
800m Vandenbroucke  Cameron
3000m Tinck Justine
400mH Carbonelle Stephanie
2000m steeple Delbaen Aline
Hoog Rossaert Nicasina
Polsstok Jacob Delphine
Kogel Buschgens Emilie
Discus  Dodrimont Emilie
Speer Scheldeman Aude
Hamer Vanbaelenberghe Wege
4x100m Laures Bauwens-Hanne Claus
Celine Gauthier-Hanne Vancamp
Jongens
400m Sacoor Jonathan
800m Crestan Eliott
1500m Engels Thomas
3000m Grimard Guillaume
110mH - Ver Obasuyi Michael
400mH Bras Tuur
2000m steeple Peeters Dries

Begeleiders:


Resultaten en programma van de Belgische deelnemers. (TOP)
(Plaatselijke tijd ! 2 uur verschil met Belgische tijd) 

Maandag 27 juli
17:00 Reeks 100m Céline Gauthier 4de R3v4 in 12.09q (1.4) (10v30)
17:20 R.Finale 2000m St Dries Peters 12de in 6.42.07 (12v12)
17:35 R.Finale 2000m St Aline Delbaen 11de in 7.20.37 (11v14)
17:40 Qual Ver Michael Obasuyi 7de met 6m68q (-0.7) (7v20)
17:50 Reeks 1500m Thomas Engels 7de R1v2 in 4.12.25 (15v17)
19:20 HF 100m Céline Gauthier 6de HF1v2 in 12.32 (0.1) (11v16)
Dinsdag 28 juli
10:15 Reeks 800m Cameron Vandenbroucke 4de R2v3 in 2.13.39 (8v23)
10:55 Qual Hoog Nicasina Rossaert 16de met 1m65 (16v21)
11:30 Reeks 110m Hor Michael Obasuyi Disq R2v2 (11v11)
17:00 Qual Discus Emilie Dodrimont 16de met 39m40 (16v18)
17:05 R.Finale 3000m Guillaume Grimard 7de in 9.12.62 (7v11)
17:25 R.Finale 3000m Justine Tinck Brons in 9.59.81 (3v8)
18:45 Reeks 800m Eliott Crestan 1ste R1v3 in 1.54.73 (1v21)
Woensdag 29 juli
10:00 Qual Polsstok Delphine Jacob 12de met 3m40q (12v16)
10:20 Qual Speer Aude Scheldeman 3de met 47m64Q (3v18)
10:40 Reeks 400m Hor Tuur Bras 1ste R2v2 in 54.35Q (2v11)
11:00 Qual Kogel Emilie Buschgens 20ste met 12m28 (20v21)
11:10 Reeks 400m Hor Stéphanie Carbonelle 5de R2v2 in 65.07 (10v13)
12:30 Reeks 200m Laures Bauwens 2de R2v3 in 24.99Q (-1.8)  (2v22)
18:05 Finale Ver Michael Obasuyi 9de met 6m66 (+1.0)
18:30 Reeks 400m Jonathan Sacoor 2de R3v3 in 49.79Q (8v21)
19:20 Reeks 400m Justine Dejemeppe 6de R2v3 in 58.27
Donderdag 30 juli
17:00 Finale Hamer Wege Vanbaelenberghe GP 16v16
17:30 Finale 400m Hor Tuur Bras Zilver in 53.63
Vrijdag 31 juli
16:25 Finale 200m Laures Bauwens 4de in 24.60 (-0.6)
19:00 Finale 400m Jonathan Sacoor 6de in 49.86
19:10 Reeks 4x100m Celine Gauthier-Laures Bauwens-Hanne Vancamp-Hanne Claus 2de R2v3 in 47.50 (4v17)
Zaterdag 01 augustus
15:55 Finale Polsstok Delphine Jacob 12de met 3m35
16:50 Finale 800m Eliott Crestan Zilver in 1.54.02
17:10 Finale  4x100m  Celine Gauthier-Laures Bauwens-Hanne Vancamp-Hanne Claus  Brons in 46.78 
17:30 Finale Speer Aude Scheldeman 6de met 47m38

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel