U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 ETC Heraklion/Gre
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 ETC Heraklion/Gre


6de European Team Championships (First League) in HERAKLION (GRE)
20 + 21 juni 2015

 

- Ga naar de EAA-website van Heraklion

- Ga naar de LOC-website van Heraklion

- Team Manual


SELECTIE - RESULTATEN MANNEN:

Discipline

Naam

 Dag

Rang

Prestatie

100m

Chamberry Muaka/WS  zat  12de

 10.91

200m

Arnout Matthys/VOLH  zon 8ste
21.33

400m

Antoine Gillet/RESC  zat 5de

46.96

800m

Nicky Coemans/ACKO  zon  4de  1.49.55

1.500m

Pieter-Jan Hannes/OLSE  zat  3de

 3.41.54

3.000m

Thomas De Bock/OEH  zon  12de

8.30.90

5.000m

Abdi Bashir/RCG  zat  1ste

z.t.

110 H

Denis Hanjoul/DCLA  zon  6de 14.05

400 H

Tim Rummens/DCLA  zat  9de

51.34

3.000 ST

Jeroen D'hoedt/CABW  zon  4de 8.48.82

Hoog

Bram Ghuys/OEH   zat 5de

2.20

Polsstok

Arnaud Art/FCHA  zon 3de
 5.65 WKMin

Ver

Cedric Nolf/VAC  zat 6de

7.47

Hinkstap

Solomon Commey/VAC  zon 11de 14.93

Kogel

Philip Milanov/VAC  zat 10de

15.48

Discus

Philip Milanov/VAC  zon  1ste  62.02

Speer

Timothy Herman/ACME  zon 7de

70.55

Hamer

Tim De Coster/DCLA   zat 10de

55.91

4x 100m

Chamberry Muaka/WS
Niels Theijs/ACA
Yannick Meyer/ACW
Damien Broothaerts/RESC
zat
 8ste


  40.66

4x 400m

Seppe Thys/ACME
Antoine Gillet/RESC
Tim Rummens/DCLA
Julien Watrin/DAMP
 zon  4de  3.05.64


TOP

SELECTIE - RESULTATEN VROUWEN:

Discipline

Naam

Dag

Rang

Prestatie

100m

Cynthia Bolingo/CABW zat  8ste

 11.91

200m

Camille Laus/WS
zon 11de
24.63

400m

Laetitia Libert/USBW zat

 4de

53.39

800m

Renée Eykens/KAPE zat

 3de

2.02.80 BRJ

1.500m

Sofie Van Accom/ACHL zon 4de
 4.16.31

3.000m

Louise Carton/ACME zat

 2de

9.07.61

5.000m

Hanna Vandenbussche/MACW  zon 11de
16.53.67

100m H

Anne Zagré/RESC zon 1ste
13.03

400m H

Axelle Dauwens/ACME  zat

 2de

56.44

3.000 ST

Astrid Verhoeven/LEBB  zat

7de

 10.22.90

Hoog

Hannelore Desmet/LOOI  zon  4de  1.80

Polsstok

Chloé Henry/USBW zat

6de

4.15

Ver

Jolien Leemans/DUFF zon 8ste
5.93

Hinkstap

Sietske Lenchant/ROBA  zat

7de

12.72

Kogel

Jolien Boumkwo/RCG zon  3de 16.02

Discus

Annelies Peetroons/OEH zat

 6de

 49.37

Speer

Kato Van Den Brulle/ALVA zat

10de

48.51

Hamer

Jolien Boumkwo/RCG zon 6de
58.81

4x 100m

Justien Grillet/VS
Sara Aerts/VAC
Camille Laus/WS
Anne Zagré/RESC

zat

5de
 

44.95
 

4x 400m

Laetitia Libert/USBW
Cynthia Bolingo/CABW
Justien Grillet/VS
Axelle Dauwens/ACMEESC
zon  4de 3.33.69

TOP

TUSSEN- en EINDSTAND VROUWEN en MANNEN
Plaats

LAND

Tss.st.

EINDST.

1

Tsjechië  1  351
2 Griekenland  2  327
3 Nederland  6  299,5

4

België  4  276,5
5 Portugal  3  270,5
6 Ierland  5  261,5
7 Turkije  10  260
8 Zwitserland  7  239,5
9 Roemenië  8  226,5
10 Estland 11  216

11

Litouwen  9 214,5

12

Letland  12  169,5

PROMOTIE

DEGRADATIE

Landen 2015:
IRL - BEL - LTU - ROU - GRE - EST - POR - CZE - NED - TUR - SUI - LAT 

TOP

Selectiedatum: Woensdag, 11 juni 2014

Begeleiding:
Delegatiehoofd: Eddy De Vogelaer
Leo Lefèvre
Dokter: Marc Goethals
Team fysio:
Maarten Thysen
François Allard
Team leader: Stephanie Noël
Tille Scheerlinck 
Team press: Jasper Jacobs 
Trainers: Jacques Borlée
Jonathan Nsenga
Patrick Himschoot
Rik Didden
Dirk Engelen
Rudi Diels
Ludwig Peetroons
Peter Dreessen
Wim Vandeven
Philip Gilson

Heenreis:

Terugreis:


Afwezigheidsattesten voor werkgever of onderwijsinstelling kan je aanvragen bij de Val (tille@val.be)

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel