U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 EKu23 Tallinn
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 EKu23 Tallinn

10de EK Beloften (U23) in TALLINN (EST) - 9 t.e.m. 12 juli 2015

- Ga naar de EAA-website van Tallinn

- Ga naar de LOC-website van Tallinn

- Ga naar het PROGRAMMA

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK U23

- Bekijk de Team-Map

Selectiecriteria EK BELOFTEN (U23) 2015

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf 1 januari 2015 t.e.m. 28 juni 2015. Final entries: 29 juni 2015

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Enkel atleten geboren in 1995, 1994 of 1993 komen in aanmerking voor dit kampioenschap.

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap.


MINIMA

MANNEN DISCIPLINE VROUWEN

10"45

100

11"60

21"07 200 23"71

46"64

400

53"55

1:47"83

800

2:04"17

3:42"07

1.500

4:16"46

14:05"00

5.000

16:18"50

30:10"00 10.000 35:00"00

13"99

110H/100H

13"54

50"98 400H 58"74
8:50"00 3.000 ST 10:16"00

2m18

HOOG

1m84

5m30

POLSSTOK

4m10

7m75

VER

6m27

15m96

HINKSTAP

13m25

18m25

KOGEL

15m26

57m48 DISCUS 51m99
68m35 HAMER 62m64
75m87 SPEER 54m00
7.500 p DEC/HEP 5.470 p
- 20km RW -
40"50 4x 100 45"00
3:08"00 4x 400 3:36"00


Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats



200m BOLINGO MBONGO Cynthia/CABW 23.59 (-0.2) 06.06 - Genève/Sui
400m BOLINGO MBONGO Cynthia/CABW 52.60 27.05 - Jambes - Athletissima
400m GRILLET Justien/VS 53.31 30.05 - Oordegem FC
1500m CARTON Louise/ACME 4.12.56 23.05 - Oordegem-Lede IFAM
5000m CARTON Louise/ACME 15.39.47

01.05 - Tongerlo B-meet

5000m TRUYERS Imana/AVT
16.13.96 27.06 - Eindhoven/Ned
Hoog THIAM Nafissatou/RFCL
1m85
1m91
21.02 - Gent BK AC
23.05 - Oordegem-Lede IFAM
Polsstok DE VOCHT Elien/AVZK 4m10
4m15
16.01 - Luxemburg/Lux
25.01 - Gent KVV 
Polsstok
QUIRIN Margaux/RESC
4m10
24.01 - Gent LBFA
Ver THIAM Nafissatou/RFCL 6m32 14.02 - Obourg
Kogel BOUMKWO Jolien/RCG 15m60
15m52
25.01 - Gent KVV
09.05 - Kessel-Lo IC
Hamer BOUMKWO Jolien/RCG 65m20 15.03 - Leiria/Por
400m VANDERBEMDEN Robin/SER 46.46 07.06 - Naimette-Xhovémont
800m BOTTERMAN Aaron/KAAG 1.47.45

23.05 - Oordegem-Lede IFAM

800m VANDEPUTTE Aurèle/HAC 1.47.58 30.05 - Oordegem FC
1500m CLAUS Pieter/EA 3.41.94 23.05 - Oordegem-Lede IFAM 
5000m KIMELI Isaac/OEH 13.37.54 23.05 - Oordegem-Lede IFAM
5000m CASTEELE Steven/KKS 13.45.05 23.05 - Oordegem-Lede IFAM
10.000m CASTEELE Steven/KKS  29.45.39  02.05 - Heusden-Zolder BK
10.000m BOUCHIKHI Lahsene/OLSE 30.02.41 25.04 - Hillsdale/Usa
    30.02.10 02.05 - Heusden-Zolder BK
Hoog GHUYS Bram/OEH 2m18  01.05 - Oordegem-Lede BK Univ
Polsstok ART Arnaud/FCHA 5m30 07.02 - Nevers/Fra
BROEDERS Ben/DCLA 5m30 23.05 - Oordegem-Lede IFAM

18 ATLETEN hebben reeds voldaan aan de limiet voor dit kampioenschap


TOP


De Selectie

Art Arnaud/FCHA - Polsstok
Bolingo Cynthia/CABW - 200m - 400m
Botterman Aaron/KAAG - 800m
Bouchikhi Lahsene/OLSE - 10.000m
Boumkwo Jolien/RCG - Kogel - Hamer
Broeders Ben/DCLA - Polsstok
Carton Louise/ACME - 5000m
Casteele Steven/KKS - 10.000m
Claus Pieter/EA - 1500m
De Vocht Elien/AVZK - Polsstok
Ghuys Bram/OEH - Hoog
Grillet Justien/VS - 400m 
Kimeli Isaac/OEH - 5000m
Quirin Margaux/RESC - Polsstok
Thiam Nafissatou/RFCL - Hoog
Truyers Imana/AVT - 5000m
Vandeputte Aurèle/HAC - 800m
Vanderbemden Robin/SER - 400m

Delegatiehoofd:
  Gery Follens
Kiné:  Scheuer Julien - Davy Lambrechts
Dokter:  Cédric Danniau
Teamleader: Stéphanie Noël - Tille Scheerlinck
Pers: -
Trainers: Carole Kaboud Me Bam - Veerle Blondeel - Roger Lespagnard - Dirk Engelen - Taelman Steven - Moriau Tim

Heenreis: dinsdag 7 juli (vertrek Brussel: 9u30)
Terugeis: maandag 13 juli (aankomst Brussel: 19u50)


TOP


Programma (plaatselijke tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers

Donderdag 9 juli  
10.00 Kogel Kwal Jolien Boumkwo 11de met 15m49q (15v23)
11.40 Pols Kwal Elien De Vocht 25ste met 3m70 (25v31)
11.40 Pols Kwal Margaux Quirin Geen aanvangshoogte (30v31)
12.15 400m Reeks Cynthia Bolingo Mbongo 2de R2v3: 52.71Q (9v20)
12.15 400m Reeks Justien Grillet 6de R1v3: 53.37 (13v20)
12.55 400m Reeks Robin Vanderbemden 5de R1v3: 46.10q PR (5v20)
16.05 Pols Kwal Arnaud Art 2de met 5m10q (2v21)
16.05 Pols Kwal Ben Broeders 10de met 5m00q (10v21)
16.40 1500m Reeks Pieter Claus 12de R1v2: 3.56.44 (23v23)
18.00 Hoog Kwal Bram Ghuys 2de met 2m18q (2v25)
18.30 10.000m R.Finale Lahsene Bouchikhi 17de in 30.53.62 (17v23)
18.54 Kogel Final Jolien Boumkwo 6de met 16m47 (BRu23)
 
Vrijdag 10 juli  
10.00 Hamer Kwal Jolien Boumkwo 8ste Kwal B: 63m24 (14v26)
11.50 Hoog Kwal Nafissatou Thiam 1ste met 1m82q (1=v26)
12.00 800m Reeks Aaron Botterman

2de R4v4 in 1.52.91Q (24v30)

12.00 800m Reeks Aurèle Vandeputte 7de R2v4 in 1.51.08 (21v30)
 
Zaterdag 11 juli  
18.03 Pols Finale Arnaud Art 7de met 5m30 (7v21)
18.03 Pols Finale Ben Broeders 9de met 5m20 (9v21)
18.25 400m Finale Cynthia Bolingo Mbongo 8ste in 52.82 (8v20)
18.40 400m Finale Robin Vanderbemden 8ste in 47.20 (8v20)
18.51 Hoog Finale Bram Ghuys 10de met 2m15 (10v25)
18.55 800m HF Aaron Botterman 7de hf1v2 in 1.49.88 (7v16)
20.10 5000m R.Finale Isaac Kimeli Zilver in 13.54.33 (2v16)
20.10 5000m R.Finale Steven Casteele 10de in 14.07.58 (10v16)
 
Zondag 12 juli  
16.09 Hoog Finale Nafissatou Thiam Zilver met 1m87 (2v26)
18.00 5000m Finale Louise Carton Zilver in 15.32.75 (2v17)
18.00 5000m Finale Imana Truyers 10de in 15.59.93 (10v17)


TOP


 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel