U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2015 EKu20 Eskiltuna
kalender, kampioenschappen & resultaten
2015 EKu20 Eskiltuna

23ste EK Juniores (U20) te ESKILSTUNA (SWE) - 16 t.e.m. 19 juli 2015

- Ga naar de EAA-website van Eskilstuna

- Ga naar de LOC-website van Eskilstuna

- Bekijk de team-map

- Ga naar de MINIMA

- Ga naar de atleten met een minima

- Ga naar de definitieve selectie + delegatie

- Ga naar Belgische resultaten

- Palmares Belgische atleten bij EK Jun-U20

Selectiecriteria EK JUNIORES (U20) 2015

Selectiecriteria 1x te behalen tijdens de periode vanaf dinsdag 1 januari 2015 t.e.m. zondag 5 juli 2015. Final entries: maandag 6 juli 2015.

Er kunnen maximaal 3 atleten geselecteerd worden per nummer.

Enkel atleten geboren in 1996 of 1997 komen in aanmerking voor

Geselecteerde atleten die zich kwetsen in de loop van het seizoen (periode tussen behalen van criteria en start van het kampioenschap), moeten hun vorm bewijzen voor de afreis naar het kampioenschap


MINIMA

MANNEN DISCIPLINE VROUWEN

10"57

100

11"75

21"37 200 23"91

47"39

400

54"46

1:49"46

800

2:06"21

3:46"42

1.500

4:21"78

- 3.000 9:35"00

14:25"00

5.000

16:35"00

30:25"00 10.000 -

13"92

110H/100H

13"78

52"52 400H 59"53
9:08"50 3.000 ST 10:30"00

2m15

HOOG

1m82

5m10

POLSSTOK

4m05

7m54

VER

6m22

15m53

HINKSTAP

13m04

18m64

KOGEL

14m63

56m21 DISCUS 49m10
71m50 HAMER 59m67
70m70 SPEER 51m68
7.180 p DEC/HEP 5.250 p
41"50 4x 100 46"25
3:12"00 4x 400 3:40"00
TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden
Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats

 

100m Naomi Van Den Broeck/ROCA 11.69 (1.1) 11.06.15 - Oslo/Nor - Bislett
800m Renée Eykens/KAPE 2.03.82
2.02.55
26.04.15 - Turnhout PK
28.06.15 - Mannheim/Ger
1500m Renée Eykens/KAPE  4.17.81 16.05.15 - Beveren KVV
100mH  Siliane Van Cauwenberghe/DS 13.77 (0.0) 30.05.15 - Oordegem FC
100mH Chloë Beaucarne/DEIN 13.78 (0.2)
13.77 (1.5)
30.05.15 - Oordegem FC
27.06.15 - Mannheim/Ger
400mH
Nenah De Coninck/KAAG
59.15
58.86
09.05.15 - Kessel-Lo IC
06.06.15 - Huizingen FC
Hoog Claire Orcel/CSF 1m82 24.01.15 - Gent LBFA
Ver Hanne Maudens/VS 6m27 25.01.15 - Gent KVV
    6m22 (0.6) 23.05.15 - Oordegem IFAM
7Kamp Hanne Maudens/VS 5.600p 15+16.05.15 - Firenze/Ita
7Kamp Noor Vidts/VAC 5.639p 06+07.06.15 - Aruna/Esp 
4x100m Team 45.81
45.58
30.05.15 - Oordegem FC
27.05.15 - Mannheim/Ger
5000m Simon Debognies/OEH 14.09.81 23.05 - Oordegem-Lede IFAM 
5000m Maarten Kersten/ADD  14.14.48 23.05 - Oordegem-Lede IFAM
5000m Dieter Kersten/ADD 14.23.06 23.05 - Oordegem-Lede IFAM
10.000m Dieter Kersten/ADD 29.37.23 11.04.15 - Huelva/Esp
10.000m Maarten Kersten/ADD 30.21.75 11.04.15 - Huelva/Esp
110mH Dylan Caty/RESC (@) 13.88 (1.8)
13.74 (1.8)
13.06.15 - Mongéron/Fra
13.06.15 - Mongéron/Fra
400mH Dylan Owusu/RCG 52.25 30.05.15 - Oordegem FC 
Ver
Tobias Capiau/DEIN
7m57 (0.0)
28.06.15 - Mannheim/Ger
Tienkamp Alessandro Van De Sande/OB 7.186p 02-03.05.15 - Cartagena/Esp
4x100m Team 41.46
41.16
01.05.15 - Oordegem-Lede  BK Universitairen
27.06.15 - Mannheim/Ger
(@) Dylan Caty opteert voor de Franse nationaliteit

15 ATLETEN + 2 TEAMS hebben reeds voldaan aan de selectienorm voor dit kampioenschap

TOP


Definitieve selectie:

Chloë Beaucarne/DEIN - 100mH
Tobias Capiau/DEIN - Ver
Clement Brunin/USBW - 4x100m
Simon Debognies/OEH - 5000m
Nenah De Coninck/KAAG - 400mH
Manon Depuydt/HCO - 4x100m
Alexander Doom/AVR - 4x400m
Doraene Elroy/ATLA - 4x400m
Renée Eykens/KAPE - 800m
Christian Iguacel/AVKA - 4x400m
Raphael Kapenda/SMAC - 4x100m
Dieter Kersten/ADD - 5000m - 10.000m
Maarten Kersten/ADD - 5000m - 10.000m
Laurence Lobbens/DEIN - 4x100m
Camille Lubon/ADD - 4x400m
Hanne Maudens/VS - Zevenkamp - Ver
Claire Orcel/CSF - Hoog
Dylan Owusu/RCG - 400mH
Jordan Paquot/SER - 4x100m
Siliane Van Cauwenberghe/DS - 100mH
Alessandro Van De Sande/OB - Tienkamp
Naomi Van Den Broeck/ROCA - 100m
Kato Van Den Brulle/ALVA (*) - Speer
Arno Van Hamme/RESC - 4x100m
Cindy Van der Veken/RESC - 4x100m
Noor Vidts/VAC - Zevenkamp   

(*): Kato Van Den Brulle werd geselecteerd op basis van haar top 12-plaats in in de actuele Europese rangschikking.

Delegatiehoofd Thomas Lefebvre
Kiné Julien Lebleu - Nicolas Kerkhof
Dokter Laurent Vanneste
Teamleader Tille Scheerlinck - Christian Maigret
Trainer(s) Karel Lismont - Stefaan Vanderstichelen - Claudio Padovano - Michel Boels - Kurt Boffel - Thierry Briquemont - Andre Michel - Serge Moreaux - Patrick Himschoot - Sandra Polders
Afreis Dinsdag 14 juli vertrek in Brussel om 9u15 (SN2303)
Terugreis Maandag 20 juli: aankomst in Brussel om 14u25 (SN2304)

TOP

Programma lokale tijd en resultaten van de Belgische deelnemers

Donderdag 16 juli  
10u30 7K  100mH Hanne Maudens 21ste in 14.94 (2.5) - 850p
10u30 7K  100mH Noor Vidts 5de in 14.13 (1.5) - 960p
11u00 100m Reeks Naomi Van Den Broeck 2de r3v5: 11.65Q (1.9) (9v36)
11u45 7K  Hoog Hanne Maudens 3de met 1m77 - 941p
11u45 7K  Hoog Noor Vidts 9de met 1m71 - 867p
15u35 7K  Kogel Hanne Maudens 17de met 10m43 - 558p
15u35 7K  Kogel Noor Vidts 4de met 12m35 - 684p
15u50 800m Reeks Renée Eykens

1ste r1v3 in 2.06.31Q (5v21)

16u25 100m HF Naomi Van Den Broeck 3de hf1v3 in 11.79q (-0.8) (7v24)
16u55 Ver Kwal Tobias Capiau 4de Gr.A met 7m14q (-0.2) (11v21)
18u20 7K  200m Hanne Maudens 4de in 25.29 (-1.5) - 860p
      Na dag 1 9de met 3.209p
18u20 7K  200m Noor Vidts 1ste in 24.98 (-1.5) - 889p
       Na dag 1 3de met 3.400p
20u00 10.000m Finale Dieter Kersten Brons in 30.21.85 (3v22)
20u00 10.000m Finale Maarten Kersten 4de in 30.24.69 (4v22)
Vrijdag 17 juli  
10u05 400mH Reeks Nenah De Coninck 1ste R1v4 in 58.31Q (1v30)
10u50 Hoog Kwal Claire Orcel 1ste Groep A met 1m79q (1v18)
11u00 400 H Reeks Dylan Owusu 3de R1v5 in 52.65Q (6v33)
12u30 7K  Ver Hanne Maudens 2de met 6m21 (1.2) - 915p
12u30 7K  Ver Noor Vidts 4de met 5m91 (0.7) - 822p
12u35 100mH Reeks Siliane Van Cauwenberghe 2de R3v4 in 13.65Q (0.6) (4v25)
12u35 100mH Reeks Chloë Beaucarne 1ste R1v4 in 13.92Q (-1.5) (10v25)
15u00 7K  Speer Hanne Maudens 3de met 42m27 - 711p
15u00 7K  Speer Noor Vidts 18de met 35m14 - 574p
16u00 100mH HF Siliane Van Cauwenberghe 5de sf2v2 in 13.84 (-0.9) (9v16)
16u00 100mH HF Chloë Beaucarne 4de sf1v2 in 13.81q (-1.2) (7v16)
17u25 100m Finale  Naomi Van Den Broeck 7de in 12.04 (-1.2) (7v36)
17u40 7K  800m Hanne Maudens 2de in 2.15.56 - 885p
    Eindstand Hanne Maudens Zilver met 5.720p ! (2v24)
17u40 7K  800m Noor Vidts 3de in 2.17.62 - 856p
    Eindstand Noor Vidts 4de met 5.652p (4v24)
18u15 Ver Finale  Tobias Capiau 12de met 7m04 (0.4) (12v21)
Zaterdag 18 juli  
9u30 Speer Kwal Kato Van Den Brulle 12de met 48m25q (12v17)
9u35 10K 100m Alessandro Van De Sande 1ste r1v3 in 11.15 (3.0) 827p * 11de
10u30 10K Ver Alessandro Van De Sande 14de met 6m95 (1.5) 802p * 14de 1.629p
11u50 Ver Kwal Hanne Maudens 4de met 6m20Q (1.7) (4v16)
11u55 4x400m Reeks Team 4de r2v2 in 3.14.71q (6v10)
    Christian Iguacel-Elroy Doraene-Alexander Doom-Camille Lubon
12u00 10K Kogel Alessandro Van De Sande 11de met 13m96 726p * 11de 2.355p
15u00 400mH HF Nenah De Coninck 3de sf2v2 in 58.56Q (3v16)
15u00 400mH HF Dylan Owusu 7de R2v3 in 55.56 (21v24)
15u05 10K Hoog Alessandro Van De Sande 8ste met 1m97 776p * 9de 3.131p
16u45 100mH Finale  Chloë Beaucarne 8ste in 13.62 (2.6)
17u15 800m Finale Renée Eykens Goud in 2.02.83 !
19u20 10K 400m Alessandro Van De Sande 1ste R2v3 in 49.62 832p (3de)
  10K  na dag 1
5de met 3.963p
19u50 5000m Finale Dieter Kersten 10de in 14.50.81 (10v27)
19u50 5000m Finale Maarten Kersten 18de in 15.16.93 (18v27)
19u50 5000m Finale Simon Debognies Zilver in 14.34.67 ! (2v27)
Zondag 19 juli  
9u30 10K 110mH Alessandro Van De Sande 1ste R1v3 in 14.56 (2.1) (10de) 903p * 5de met 4.866p
10u25 10K Discus Alessandro Van De Sande 17de met 38m86 641p *  7de met 5.507p
10u30 4x100m Reeks Team Meisjes
6de R2v2 in 46.00 (10v13)
11u10 4x100m Reeks Team Jongens
5de R2v2 in 41.41 (9v13)
13u10 10K Polsstok Alessandro Van De Sande 10de met 4m30 702p * 6de met 6.209p
15u00 400mH Finale Nenah De Coninck Goud in 57.85 !
15u35 Hoog Finale Claire Orcel 7de met 1m79 (7v18)
16u25 10K Speer Alessandro Van De Sande 17de met 46m55 538p * 7de met 6.747p
17u50 Ver Finale Hanne Maudens 5de met 6m29 (3.0) (5v16)
18u05 Speer Finale Kato Van Den Brulle 12de met 46m21
18u35 10K 1500m Alessandro Van De Sande 5de in 4.39.10 686p
  10K  Eindstand  Alessandro Van De Sande 7de met 7.433p (7v23)
19u40 4x400m Finale  Team 5de in 3.14.12
    Alexander Doom-Christian Iguacel-Dylan Owusu-Elroy Doraene
  

TOP

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel