U bevindt zich hier: kalender & resultaten - arch. Bk-KvV-Pk-BvV - BVV 2015 - mannen
archief BK's, KvV's, PK's en BvV
BVV 2015 - mannen

naar BVV vrouwen 

stijgt

 

daalt

 

ARCHIEF


ALLE CATEGORIEEN

Zondag 10 mei 2015

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter.

Ere-afdeling KBAB
Organisatie: SMAC te Jambes 
Adm. scheidsrechter:

R Excelsior SC

209 

2

CA Brabant Wallon

180,5

3

Daring Club Leuven Atletiek

167

4

Vilvoorde AC

148,5

5

Olympic Essenbeek Halle

137,5

6

RFC Liege

116,5

7 MOHA 114 

8

Lyra

109,5

9

SMAC

108,5

10

AC Meetjesland 108
11

AC Dampicourt

103

12

Flanders Athletic Club

70

Ere-afdeling VAL
Organisatie: AVKA te Aartselaar 
Adm. scheidsrechter: Geert Matthysen

1

AV Kontich-Aartselaar

153

2

ROBA

143 

3

AV Toekomst

139 

4

KAA Gent

136 

5

Olse Merksem

131

6

Racing Club Gent

129,5 

7

Atletiek Lanaken

128 

8

Atletiek Volharding

111 

9

AC Deinze

109 

10

Dilbeek AC

106 

11

AC Herentals

104,5

12

Atletiek Zuid West

101 


Landelijke 1
Organisatie: ACW te Sint-Niklaas
Adm. scheidsrechter: Willy Blondeel

1

AV Lokeren

146 

2

Eendracht Aalst

141 

3

K.Kortrijk Sport

140

4

AC Waasland

137

5

Vabco Mol

131 

6

Houtland AC

128 

7

AC Kapellen

122,5 

8

AC Lebbeke

117,5

9

AC Break

116,5 

10

ASV Oudenaarde

90

11

AC Hamme

85,5 

12

Zwijndrecht AT

62 


Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: DUFF te Duffel 
Adm. scheidsrechter: Robert Hicketick
Organisatie: VS te Oordegem
Adm. scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

Atletiek De Demer

148

 

1

Vlierzele Sportief

133 

2

AV Looise

124

 

2

AS Rieme

125

3

AC Duffel

120

 

3

MAC Westhoek

111

4

Racing Club Tienen

118

 

4

AV Roeselare

105,5

5

Sparta Vilvoorde

111

 

5

VITA

105

6

Brabo

107,5

 

6

AV Molenland

93

7

AC Lierse

98

 

7

Stax

87,5

8

Atl. Belgica Edegem Sport

95

 

8

Hermes Club Oostende

85

9

Arendonk AC

95

 

9

AC Pajottenland

81

10

ATAC

86 

 

10

Olympic Brugge

78

11

GENK

76,5

 

11

AC Halestra

47

12

AC Herentals 2

60 

 

 


Landelijke 3
Organisatie: ACA te Alken
Adm. scheidsrechter: Georges Lefèvre

1

AC Geraardsbergen

146

 

9

BVAC

93 

2

Lebbeekse Atletiek Toekomst

137

10

SACN

91

3

AC Alken

133,5

 

11

Sparta Bornem

89,5

4 ACKO 126,5   12

Essen AK

85

5

Regio Atletiek Mechelen

119

 

13

Brusselse Atletiek Vereniging

78

6

AV Zuiderkempen

114,5

 

14

TACT Sint Truiden

72,5

7

WIBO

111,5

 

15

Atlemo

58,5

8

Zottegem Atletiek

108,5

 

 

 

   

 

 

top91
JONGENS CADETTEN & SCHOLIEREN


Zondag 03 mei 2015

Landelijke 1
Organisatie: AVLO te Lokeren
Adm. scheidsrechter: Paul Horemans

1

AV Lokeren 231

2

Daring Club Leuven Atletiek

215

3

AC Waasland

202

4

AC Herentals

199

5

Vlierzele Sportief

197,5

6

AC Deinze

195

7

Racing Club Gent

187

8

Olympic Essenbeek Halle

178

9

AC Lyra

152

10

Eendracht Aalst

151 

11

Flanders Athletic Club

147

12

AV Toekomst

105,5


Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: LIER te Lier
Adm. scheidsrechter: Wim Muller
Organisatie: AZW te Zwevegem
Adm. scheidsrechter: Karel Cannaert

Looise AV

198

 

1

KAA Gent

236,5

2

Atletiek De Demer

195

 

2

AC Lebbeke

191

3

ROBA

192

 

3

ASVO

181

4

AC Kapellen

182

 

4

Atletiek Zuid West

165,5

5

AV Kontich Aartselaar

160,5

 

5

AC Meetjesland

152

6

Olse Merksem

158

 

6

Dilbeek AC

151

7

AC Break

156,5

 

7

Hermes Club Oostende

147,5

8

Sparta Bornem

156

 

8

Stax

145

9

Atletiek Lanaken

144

 

9

Olympic Brugge

143,5 

10

Vabco Mol

128

 

10

Volharding Beveren

141

11

AC Lierse

123

 

11

Houtland AC

124

12

RC Tienen

87

 

12

AV Molenland

95

Landelijke 3 A

 

Landelijke 3 B

Organisatie: AVZK te Booischot 
Adm. scheidsrechter: Robert Hicketick
 

Organisatie: AVR te Roeselare
Adm. scheidsrechter: Gerit Batsleer

1

AV Zuiderkempen

182,5  

MAC Westhoek

180

2

ACKO

154,5 2

Kon.Kortrijk Sport

164

3

AC Alken

140

 

3

Vilvoorde AC

156 

4

HAKI

133,5

 

4

AC Pajottenland

146

5

Arendonk AC

132

 

5

AV Roeselare

109

6

ATAC

121

 

6

RIEM

108

7

Atl. Belgica Edegem Sport

115

 

7

AC Geraardsbergen

102,5

8

Zwijndrecht AT

115

 

8

VITA

95

9

WIBO

65,5

 

9

HAMM

80

10

Regio Atletiek Mechelen

29

 

10

Atlemo

69,5

 

Sparta Vilvoorde ff

 

11

Halestra

23

 

top

MASTERS

Zondag 07 juni 2015

Landelijke 1
Organisatie: AVMO te Tielt
Adm. scheidsrechter: Gerit Batsleer

1

AV Lokeren

102

2

Vlierzele Sportief

101

3

AV Molenland

98

4

Looise AV

96

5

Racing Club Gent

86

6

AC Deinze

84

7

ROBA

83

8

AC Herentals

73

9

MAC Westhoek

64

10

Houtland AC

60

11

Eendracht Aalst

51

12

AC Lierse

50 


Landelijke 2
Organisatie: ATLA te Lanaken
Adm. scheidsrechter: Raf Moens

1

AC Lebbeke

97,5

2

AC Meetjesland

84

3

Dilbeek AC

83,5

4

ASV Oudenaarde

78

5

AS Rieme

76

6

Daring Club Leuven Atletiek

75,5

7

Atletiek Lanaken

75

8

Flanders Athletic Club

73

9

Atletiek Zuid-West

64

10

Vilvoorde AC

63,5

11 AC Pajottenland 53
12

AV Zuiderkempen

45

Landelijke 3
Organisatie: RAM te Mechelen
Adm. scheidsrechter: Nancy Elemans

1

AC Waasland

105

2

Regio Atletiek Mechelen

93 

3

Olympic Essenbeek Halle

92

4

AV Kontich-Aartselaar

90

5

Vabco Mol

82

6

Atl. Belgica Edegem Sport

79,5

7

Zottegem Atletiek

79

8

AC Geraardsbergen

71

9

AV Roeselare

64

10

Sparta Vilvoorde

57,5
11

Zwijndrecht AT

36
 

KAA Gent

ff


Landelijke 4
Organisatie: RCT te Tienen
Adm. scheidsrechter: Wim Muller

1

ATAC

116 

2

RC Tienen

110

3

AC Alken

102

4

LYRA

85

5

Sparta Bornem

84

6

Arendonk AC

82

7

VITA

81

8

Atletiek De Demer

60

9

BVAC

74

10

STAX

71
11

KKS

65
12

Machelen AC

56
13

Olse Merksem

50
 

KAPE

ff
 

BEHO

ff

top
PUPILLEN - MINIEMEN

Finale: zaterdag 12 september 2015 te Merksem 
1

KAA Gent

177
2

AC Herentals

131

3

AV Looise

130

4

AV Roeselare

126

5

Racing Club Gent

123

6

Olympic Essenbeek Halle 116

7

Dilbeek AC

110

8

AC Meetjesland

109

9

AV Zuiderkempen

105
10

AC Lyra

101
11

RC Tienen

 98

12 AC Waasland  95

 


Schiftingen: zondag 19 april 2015
 
Rood = geplaatst voor de finale

Reeks 1 Reeks 2
Organisatie: AVR te Roeselare
Adm. scheidsrechter: Gerit Batsleer

Organisatie: RCG te Gentbrugge
Adm. scheidsrechter: Willy Blondeel

AV Roeselare

191

 

1

KAA Gent

200

2

AC Meetjesland

165

 

2

Racing Club Gent

160

3

ASV Oudenaarde

160,5

 

3

AV Lokeren

149 

4

Deinze

159

 

4

RIEM

137

5

Olympic Brugge

143,5

 

5

STAX

136 

6

Marathon AC Westhoek

133

 

6

Eendracht Aalst

135 

7

Flanders AC

120,5

 

7

AC Hamme

132 

8

Atletiek Zuid West

114,5

 

8

Vlierzele Sportief

128

9

AV Molenland

89   9

Zottegem Atletiek

109 
10

Hermes Club Oostende

86   10 Atletiek Land van Aalst 60

Reeks 3

Reeks 4
Organisatie: SPBO te Bornem
Adm. scheidsrechter: Rita De Ridder
Organisatie: ACBR te Brasschaat 
Adm. scheidsrechter: Georges Struys

1

AC Waasland

188

 

1

AC Lyra

173 

2

AV Zuiderkempen

178

 

2

AC Herentals

167

3

AC Lebbeke

158

 

3

Vabco Mol

162

4

AC Duffel

153

 

4

AC Kapellen

158

5

Sparta Bornem

153

 

5

AC Lierse

121,5

6

AV Kontich-Aartselaar

145

 

6

AC Break

121

7

Atletiek Volharding

128

 

7

ABES

116

8

Zwijndrecht AT

89

 

8

Olse Merksem

115

9

WIBO

87

 

9

BVAC

106,5

10

Regio Atletiek Mechelen

68   10 HAKI 70

 

 

 

11

Arendonkse AC

61

Reeks 5 Reeks 6
Organisatie: TACT te Sint-Truiden
Adm. scheidsrechter: Gerard Paesen
Organisatie: OEH te Huizingen
Adm. scheidsrechter: Robert Hicketick

1

RC Tienen

175

 

Olympic Essenbeek Halle

183

2

Looise AV

164

 

2

Dilbeek AC

167

3

AV Toekomst

162

 

3

Daring Club Leuven Atletiek

161

4

Genk AC

145

 

4

Vilvoorde AC

155

5

Atletiek Lanaken

142,5

 

5

ROBA

150

6

SACN 140

 

6

AC Pajottenland

139

7

Atletiek De Demer

127,5

 

7

AC Geraardsbergen

115

8

AC Alken

126

 

8

VITA

100

9

TACT

66

 

9

ACKO

79
10 BREE 61   10

Atlemo

40
11

DALO

40

 

 

top

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel