U bevindt zich hier: kalender & resultaten - arch. Bk-KvV-Pk-BvV - BVV 2013 - vrouwen
archief BK's, KvV's, PK's en BvV
BVV 2013 - vrouwen

 naar BVV mannen

stijgt

 

daalt

 

ARCHIEF


ALLE CATEGORIEEN

Zaterdag 11 mei 2013

Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter.

Ere-afdeling KBAB
Organisatie: DCLA te Kessel-Lo - live results
Adm.scheidsrechter: Georges Struys

1

Daring Club Leuven Atletiek

166,5

2

AC Meetjesland

157

3

A.C. Dampicourt

154

4

CA Brabant Wallon

130

5

Regio Oost Brabant Atletiek

126

6

Vilvoorde AC

125

7

AC Waasland

114

8

Racing Club Gent

113,5

9

KAA Gent

106

10

R.Excelsior SC

93

11

RFC Liège

76

12

Union Athlètique Hautes Fagnes

49


Ere-afdeling VAL
Organisatie: DEIN te Deinze
Adm.scheidsrechter: Frank Pieteraerens

1

AC Deinze

131

2

Olse Merksem

129

3

Houtland AC

128

4

Olympic Essenbeek Halle

124

5

Flanders AC

118

6

Atletiek Volharding

117

7

Vlierzele Sportief

113

8

AC Herentals

107

9

Regio Atletiek Mechelen

106

10

AV Toekomst

102

11

AC Break

68

12

Atl.Lanaken

ff


Landelijke 1
Organisatie: DUFF in Duffel
Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder
1

Lebbeekse Atl. Toekomst

134

2

Vabco Mol

113

3

AC Duffel

105

4

AV Lokeren

102,5

5

AV Looise

99,5

6

AV Kontich-Aartselaar

99

7

Hermes Club Oostende

99

8

Dilbeek AC

97

9

Atletiek Zuid West

93

10

AC Lebbeke

86

11

AC Kapellen

83

12

Olympic Brugge

64


Landelijke 2 A Landelijke 2 B

Organisatie: LYRA te Lier Adm.scheidsrechter: Peter Wijns

Organisatie: GENK te Genk Adm.scheidsrechter: Raf Moens

1

ASV Oudenaarde

123

 

1

RC Tienen

117

2

AV Roeselare

118

 

2

AC Alken

105

3

Lyra

114,5

 

3

Atletiek De Demer

102

4

AV Molenland

90

 

4

AC Genk

100

5

VITA

87

 

5

ATAC

97

6

Standaard Ajax

87

 

6

AV Zuiderkempen

95

7

Eendracht Aalst

86,5

 

7

Brabo

90

8

MAC Westhoek

70

 

8

AC Pajottenland

78

9

AC Lierse

66

 

9

Zwijndrecht AT

78

10

AC Zele

66

 

10

HAKI

72

11

ABES

61

 

11

Sparta Vilvoorde

61

12

Sgola Boechout

42

 

12

Essen AK

31


Landelijke 3

Organisatie: KKS te Kortrijk Adm.scheidsrechter: Karel Cannaert

1

AS Rieme

150

2

KKS

121

3 WIBO 114

4

AC Hamme

113

5

Sparta Bornem

111

6

AC Geraardsbergen

99

7

Arendonk AC

96

8

ACP 2

91

9

ALVA

88

10

BVAC

84

11

Brusselse AV

78,5

12

ACKO

69,5

 

TACT

ff

 

SAC Neerpelt

ff

 

Daring Lommel

ff

top

MEISJES CADETTEN & SCHOLIEREN

Zaterdag 4 mei 2013
Resultaten onder voorbehoud van wijzigingen door de scheidsrechter.

Landelijke 1
Organisatie: ROBA te Betekom
Adm.scheidsrechter: Georges Lefèvre

1

AC Deinze

238

2

AV Toekomst

232

3

Daring Club Leuven Atletiek

206,5

4

Racing Club Gent

199

5

AC Herentals

191

6

AV Looise

179

7

Vlierzele Sportief

171

8

AC Break

170

9

ASV Oudenaarde

146

10

Regio Oost-Brabant Atletiek

143,5

11

AV Kontich-Aartselaar

91

12

Atletiek Zuid West

74


Landelijke 2 A Landelijke 2 B
Organisatie: VMOL te Mol
Adm.scheidsrechter: Raf Moens
Organisatie: EA te Aalst Adm.scheidsrechter: Herman Debraekeleer 

1

Vabco Mol

219

 

1

ACME

198

2

Dilbeek AC

200

 

2

AV Roeselare

193

3

Atletiek Lanaken

183

 

3

AC Waasland

172

4

Vilvoorde AC

183

 

4

AV Molenland

165

5

AC Alken

164,5

 

5

Eendracht Aalst

158

6

Duffel AC

140

 

6

KAA Gent

157,5

7

Atletiek Volharding

140

 

7

Flanders Athletic Club

151

8

AV Zuiderkempen

139

 

8

AV Lokeren

148,5

9

Olympic Essenbeek Halle

136

 

9

Hermes Club Oostende

145

10

LYRA

124

 

10

AC Lebbeke

136

11

Olse Merksem

122

 

11

AC Houtland

124

12

AC Kapellen

121,5

 

12

Stax

95


Landelijke 3 A Landelijke 3 B
Organisatie: HAMM te Hamm Adm.scheidsrechter: Paul Horemans Organisatie: RCT te Tienen
Adm.scheidsrechter: Wim Muller

1

Marathon AC Westhoek

177,5

 

1

RC Tienen

209,5

2

KKS

167,5

 

2

Atletiek De Demer

183,5 

3

Hamme AC

155 

 

3

AC Pajottenland

165

4

VITA

143

 

4

Regio Atletiek Mechelen

159

5

Olympic Brugge

142,5

 

5

ATAC

144

6

RIEM

126

 

6

Arendonkse AC

108

7

Zwijndrecht AT

121,5

 

7

AC Kortenberg

104

8

AC Geraardsbergen

113

 

8

GRIM

81

9

HAKI

108,5

 

9

WIBO

74

10

Sparta Bornem

106,5

 

10

ABES

30

11

Halestra

42

 

11

Machelen AC

24

AC Zele

ff

 

12

AC Lierse

6


top
MASTERS

Zondag 9 juni 2013

Landelijke 1
Organisatie: MACW te Nieuwpoort
Adm.scheidsrechter: Johan Lauwers

1

AC Herentals

105

2

Daring Club Leuven Atl.

97 

3

AC Deinze

95

4

Racing Club Gent

90

5

STAX

73

6

ROBA

69,5

7

Flanders Athletic Club

63

8

MAC Westhoek

60,5

9

Vlierzele Sportief

57 

10

AC Meetjesland 

54

11

Atl. Belgica Edegem Sport

51

12

Zwijndrecht AT

49


Landelijke 2

Organisatie: AVZK te Booischot
Adm.scheidsrechter: Robert Hicketick

1

AC Waasland

118

2

Olse Merksem

100 

3

Regio Atletiek Mechelen

88

4

Atletiek Lanaken

78

5

AV Kontich-Aartselaar

74 

6

AVLO 71

7

ASV Oudenaarde

67

8

AV Zuiderkempen

63

9

Atletiek Zuid West

49

10

AC Lebbeke

43 

Atletiek De Demer

ff

 

Olympic Essenbeek Halle

ff


Landelijke 3
Organisatie: RIEM te Ertvelde
Adm.scheidsrechter: Willy Blondeel

1

Vilvoorde AC

150 

2

AVMO

139 

3 KAPE

139

4

AVR 

138

5

Dilbeek AC

131

6

RIEM

126

7

HCO

124

8

VMOL 121

9

BVAC 114

10

AC Pajottenland

112

11

AC Lierse

110

12

LYRA

86

13

VITA

78
14 SPVI 74
15

DA Lommel

72
16

Sparta Bornem

72 
17 AC Alken 71
ACKO ff
AC Geraardsbergen ff

top
PUPILLEN - MINIEMEN

Finale: zaterdag 14 september 2013 te Maldegem (org. ACME)
Adm. scheidsrechter: Georges Struys

1

Zwijndrecht AT

155
2

AV Zuiderkempen

150

3

AV Looise

143,5

4

Atl. Lanaken

136

5

AC Herentals

127

6

AV Toekomst

122,5

7

KAA Gent

113

8

Olse Merksem

111

9

AC Waasland

103

10

Hermes Club Oostende

100

11

Atletiek Volharding

88

12

AV Roeselare

74


Schiftingen zaterdag 20 april 2013

Rood: rechtstreeks geplaatst voor de finale
Blauw: geplaatst voor de finale op basis van het aantal punten

Reeks 1 Reeks 2
Organisatie:AVMO te Tielt
Adm.scheidsrechter: Kathleen Van Camp
Organisatie: LEBB te Lebbeke
Adm.scheidsrechter: Paul Horemans

Hermes Club Oostende

174

 

KAA Gent

178

2

AV Roeselare

165

 

2

AC Lebbeke

164

3

Atletiek Zuid West

158

 

3

Racing Club Gent

160

4

AC Meetjesland

147

 

4

Vlierzele Sportief

140 

5

ASV Oudenaarde

133

 

5

AV Lokeren

125

6

Olympic Brugge

132

 

6

VITA

111

7

Deinze

131

 

7

STAX

109

8

Flanders AC

126

 

8

RIEM

101

9

AV Molenland

121

 

9

AC Hamme

99

10

Halestra AC

61

 

10

Eendracht Aalst

97
11

Marathon AC Westhoek

14   11

AC Zele

86

  12

AC Geraardsbergen

41

Reeks 3 Reeks 4
Organisatie: SPBO te Bornem Adm.scheidsrechter: Rita De Ridder Organisatie: ZWAT te Zwijndrecht
Adm.scheidsrechter: Georges Struys

1

AC Waasland

170

 

Zwijndrecht AT

179

2

AC Lierse

164

 

2

AC Herentals

178

3

AC Lyra

164

 

3

Olse Merksem

174,5

4

Vabco Mol

160

 

4

Atletiek Volharding

168

5

AC Duffel

160

 

5

BVAC

128,5

6

AV Kontich-Aartselaar

147

 

6

AC Kapellen

108 

7

Atl. Belgica Edegem Sp.

125

 

7

Essense AK

98,5 

8

Sparta Bornem

121

 

8

ARAC

96,5

9

WIBO

8

 

9

AC Break

96

10

Regio Atletiek Mechelen

6

 

10

HAKI 93

 

 

 

 

 

       

Reeks 5 Reeks 6
Organisatie: ATLA te Lanaken
Adm.scheidsrechter: Willy Nys
Organisatie: DCLA te Kessel-Lo
Adm.scheidsrechter: Georges Lefèvre 

1

AV Looise

188

 

1

AV Zuiderkempen

186

2

AV Toekomst

180,5

 

2

Regio Oost-Brabant Atl.

164

3

Atl. Lanaken

178

 

3

Daring Club Leuven Atletiek

161

4

AC Genk

161,5

 

4

Vilvoorde AC

157,5

5

SACN

126

 

5

Dilbeek AC

153

6

Atletiek De Demer

124 

 

6

Olympic Essenbeek Halle

132 

7

Atl. Alken

115,5

 

7

Racing Club Tienen

127,5

8

Tac St.Truiden

86

 

8

AC Pajottenland

90

9

Bree

85,5

 

9

ATLE

83 

10

DALO

70   10

ACKO

74

top

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel