U bevindt zich hier: kalender & resultaten - 2013 EKI Goteborg
kalender, kampioenschappen & resultaten
2013 EKI Goteborg

32ste EK INDOOR  in Göteborg/SWE - 01 t.e.m. 03 maart 2013

 

- Ga naar de EAA-website van Göteborg

- Ga naar de LOC-website van Göteborg

- Ga naar de minima

- Ga naar de atleten met minima 

- Definitieve delegatie + transportgegevens

- Ga naar de Belgische resultaten

- De Belgen bij vorige EK's

Selectiecriteria

De minima werden opgesteld op basis van het gemiddelde van de EAA-top 16 netto en de EAA-top 20 bruto van de twee voorbije seizoenen.

Periode waarin de minima moeten gerealiseerd worden: 01/11/2012 - 24/02/2013
 

MINIMA

MANNEN

DISCIPLINE

VROUWEN

6"66

60m

7"29

46"93

400m 

53"02

1:48"13

800m 

2:02"68

3:40"89

1.500m

4:10"63

7:58"00

3.000m

9:10"00

7"71

60H

8"10

2m27

HOOG

1m91

5m59

POLSSTOK

4m49

7m93

VER

6m55

16m61

HINKSTAP

14m07

19m83

KOGEL

17m24

op uitnodiging

MEERKAMP

op uitnodiging

op uitnodiging

4x 400m

op uitnodiging

 

Een atleet die het minimum niet gelukt heeft maar op datum van 24/02/2013 tot de EAA-top 8 netto behoort kan door de selectiecommissie weerhouden worden.

Minima die gerealiseerd worden tijdens het weekend van 23-24 februari ’13 dienen onmiddellijk gemeld te worden aan de federatie, tav. Tille Scheerlinck, tille@val.be – 02/474 72 24.


Prestaties geleverd op indoorpistes langer dan 200m komen niet in aanmerking. 
 

TOP

Individuele atleten die minstens éénmaal het minimum haalden:

 

 

 

Discipline NAAM+Voornaam/club

Prestatie

Datum - plaats
Zevenkamp Hans VAN ALPHEN/VAC

invitatie 

  Nam niet deel wegens blessure  
60mH Eline BERINGS/OLSE

8.10
7.95
8.01
8.04
8.02
8.07

Linz/Aut, 31.01
Gent, 02.02
Düsseldorf/Ger 08.02
Gent, 10.02
Val-de-Reuil/Fra 12.02
Gent, 17.02 BK

60mH Sara AERTS/VAC 

8.01 

Gent, 17.02 BK
Hoog Tia HELLEBAUT/LOOI

1m96
1m97
1m91

Arnstadt/Ger, 02.02
Eaubonne/Fra, 07.02
Gent, 10.02
3000m Lander TIJTGAT/EA

7.56.53 

Gent, 02.02
3000m Almensh BELETE/VAC 

 8.54.14

Eaubonne/Fra, 07.02
400m Jonathan Borlée/WS

46.83

Gent, 10.02 
  Neemt niet deel individueel 
4x400m Mannen 

invitatie 

 
5-kamp Nafissatou THIAM/RFCL

4558 ptn 

 Gent, 03.02

8 ATLETEN +   1 PLOEG(en)   hebben reeds voldaan aan de kwalificatienormen voor dit kampioenschap


TOP

Programma (Belg.tijd) en resultaten van de Belgische deelnemers    
TOP

Vrijdag 1 Maart 2013 – Ochtend
10:00 60 m Horden 5K-serie 1 Nafissatou Thiam 3de: 8.63 (989p)
10:40 Hoog 5K Nafissatou Thiam 2de: 1m87 (1.067p)
11:30 60 m Horden Ronde 1 - Ht 1 Eline Berings 3de: 8.08 Q
11:37 60 m Horden Ronde 1 - Ht 3 Sara Aerts 3de: 8.07 Q
12:35 3000 m Ronde 1 - Ht 1 Lander Tijtgat 5de: 7.55.93 q PR
12:40 Kogel 5K Nafissatou Thiam 6de: 13m88 (786p)
  Tussenstand na 3 onderdelen:  3de met 2.842p !
Vrijdag 1 Maart 2013 – Avond
17:01 Ver 5K Nafissatou Thiam 4de met 6m17 (902p)
18:20 60 m Horden Halve Finale 2 Eline Berings 3de in 7.98 Q
18:27 60 m Horden Halve Finale 1 Sara Aerts 7de in 8.14
19:30 800 m 5K Nafissatou Thiam 11de in 2.25.64 (749p)
  Vijfkamp Nafissatou Thiam 6de met 4.493p 
19:55 60 m Horden Finale Eline Berings 6de in 8.08
Zaterdag  2 Maart 2013 – Ochtend
11:55 Hoog Kwalificatie Tia Hellebaut 4de met 1m92 q
12:37 3000 m Ronde 1 - Ht 2 Almensh Belete 3de in 9.04.41 Q
18:20 3000 m Finale  Lander Tijtgat  8ste in 7.55.59 PR
Zondag  3 Maart 2013
12:10 3000 m Finale Almensh Belete 5de in 9.03.89
16:40 Hoog Finale Tia Hellebaut 8ste met 1m87
18:45 4×400 m Finale ploeg 4de in 3.07.98


Delegatie

Vrouwen:
Nafissatou Thiam/RFCL - Eline Berings/OLSE - Sara Aerts/VAC - Tia Hellebaut/LOOI - Almensh Belete/VAC
Mannen:
Lander Tijtgat/EA
Team 4x400m: Jonathan Borlée/WS - Kévin Borlée/WS - Antoine Gillet/RESC - Arnaud Ghslain/RESC - Tim Rummens/DCLA -

Delegatiehoofd: Jean-Claude Thill
Teamleader: Tille Scheerlinck
Dokter: Claire Sneyers
Fysio: Piet De Veughele
Trainers:
Roger Lespagnard - Wim Vandeven - Raymond Van Paemel - Lieve Van Mechelen - Jacques Borlée - Ivo Hendrix

Transportgegevens

Heenreis hoofdgroep:
woensdag 27 februari:  SN 2315: 9u00 Brussel - 10u40 Göteborg
Terugreis hoofdgroep:
maandag 4 maart: SN 2318  17u40 Göteborg - 19u30 Brussel

Verblijf

Gothia Towers - Massan Gata 24 - Göteborg.
www.gothiatowers.com

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel