U bevindt zich hier: sport - trainers - bijschol. & cursussen - archief organisaties
bijscholingen en cursussen
archief organisaties

2010

  • jogbegeleiders: (12 september - Sint Truiden): stretchen 
  • bijscholingsdag lopen: (3 oktober - Blankenberge)
  • bischolingsdag werpen: (13 november - Leuven)


2009

  • jogbegeleiders: (21 maart - Averbode): allerlei
  • werptrainers: (14 november - Gent): PROGRAMMA 

2008 

  • jeugdtrainers: (17 februari - Gent): FUNATLETIEK: PROGRAMMA
  • jogbegeleiders: (1 maart - Wemmel): allerlei
  • 1/2 fondtrainers: (12 april - Oordegem): loopscholing: PROGRAMMA
  • Algemene Vergadering en studiedag VAT: (29 november Leuven): PROGRAMMA
  • polsstoktrainers: (14 december - Gent): gymnastische vaardigheden

2007

  • jeugdtrainers: (10 maart - Bornem): aflossingstraining: PROGRAMMA 
  • spurttrainers: (28 mei - Oordegem): Loopscholing voor sprinters: PROGRAMMA
  • alle trainers: (16 juni - Leuven): Toepassingen van het gewichtheffen in de atletiektraining: PROGRAMMA
  • jeugdtrainers: (15 september - Brugge): FUNatletiek: PROGRAMMA
  • jogbegeleiders: (23 september - Mechelen):varia
  • jeugdtrainers: (20 oktober - Oordegem): Coördinatie en psychomotoriek:  PROGRAMMA
  • Algemene Vergadering en studiedag VAT: (24 november - Aalter): PROGRAMMA

2006

  • jogbegeleiders (2 maart - Brussel): lenigheid - stretching: PROGRAMMA
  • Springen: (27 mei - Gent) explosieve sprongkracht en hinkstaptraining: PROGRAMMA - PRESENTATIE
  • Jeugdtrainers: (17 juni - Sint-Truiden) polsstokinitiatie en kids athletic: PROGRAMMA 
  • jogbegeleiders (17 september - Mechelen): Start to Run: PROGRAMMA
  • Algemene Vergadering en studiedag VAT (25 november - Peer): PROGRAMMA
  • Dag van de Trainer (16 december - Gent): PRESENTATIE Atletiek - Ontanon

2005

  • Werpen (23 april - Heverlee): PROGRAMMA
  • Spurt (25 juni - Heverlee) : De startactie in de sprintnummers:PROGRAMMA
  • Hoog (25 juni - Kessel-Lo) : Technische vereisten in het aanleren bij jonge elite-atleten:PROGRAMMA
  • Polsstok (2 juli - Brasschaat) : Een initiatieparcours voor kinderen van 10 tot 14 jaar: PROGRAMMA
  • 1/2 fond (17 september - Herentals): Klassificatie van trainingsvormen: PROGRAMMA
  • jogbegeleiders (30 september - Brussel) : kleine kwaaltjes en kwetsuren : PROGRAMMA 
  • Initiatie hamer en uithoudingsvormen voor de jeugd (1 oktober - Eeklo): PROGRAMMA
  • Algemene Vergadering en studiedag VAT (26 november - Lichtaart): PROGRAMMA
  • Werpen (4 december - Heverlee): PROGRAMMA

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel