U bevindt zich hier: topsport - elitewerking / stages - Ex elite-atleten - Pieter Desmet
Ex elite-atleten (nog actief of gestopt)
Pieter Desmet
ledenfiche
foto: Nadia VERHOFT
Pieter Desmet
Geboortedatum: 7 juni 1983
Geboorteplaats: Kortrijk
Woonplaats: Zwevegem
Telefoon:
Gestalte: 1m77
Gewicht: 56,5 kg
Beroep: Van 1 november 2001 tot 31 oktober 2009 beroepsatleet bij Atletiek Vlaanderen.
Afgestudeerd aan de topsportschool te Hasselt in 2001 (ASO - wetenschappen-topsport)

contact
Mail:
desmet_p@hotmail.com
Website:
http://www.pieterdesmet.com/
club
Vereniging:

CA Brabant Wallon - LBFA (vanaf 18 mei 2010);
Olympic Essenbeek Halle vanaf november 2008;
daarvoor: Atletiek Zuid-West
Trainer:
Dirk De Maesschalck
Ludo Belmans (kracht)

resultaten
+ Zomer 2010
+ Zomer 2009
+ Zomer 2008
+ Zomer 2007
+ Zomer 2006
+ Zomer 2005
+ Zomer 2004
+ Zomer 2003
+ Winter 09-10
+ Winter 08-09
+ Winter 07-08
+ Winter 06-07
+ Winter 05-06
+ Winter 04-05
+ Winter 03-04
+ Winter 02-03
internationaal palmares top
jaar meeting locatie resultaat
2001 WKJ Oostende/Bel, veldlopen 37ste plaats
2001 EKJ Grosseto/Ita, 3000m St 8ste in 9'00"29
2001 EKJ Thün/Sui, veldlopen 49ste plaats
2002 WKJ Dublin/Bel, veldlopen 76ste plaats
2002 WKJ Kingston/Jam, 3000m St Reeks: 8ste in 9.05.17
2002 EK Veldlopen Medulin/Cro 4de plaats
2003 EKu23 Bydgoszcz/Pol, 3000m St Reeks: 7de 8.45.52 PR
2003 EK Veldlopen Edinburgh/Gbr 53ste plaats
2004 WK Veldlopen Brussel/Bel 64ste plaats lange cross
2004 EK Veldlopen Heringsdorf/Ger 52ste plaats
2005 EKu23 Erfurt/Ger, 3000m St Brons in 8.41.07
2005 WK Helsinki/Fin, 3000m St Serie: 13de in 8.48.05
2006 EK Göteborg/Swe Serie: 8ste in 8.32.93 (13v26)
2006 EK Veldlopen Legnano/Ita 22ste plaats
2007 WK Osaka/Jpn, 3000m St Serie: 11de in 8.55.99
2007 EK Veldlopen Toro/Esp 13de plaats
2008 Olymp.Spelen Peking/Chn, 3000m St Reeks: 11de in 8.37.99 (33v39)
2008 EK Veldlopen Brussel/Bel 5de plaats
2009 WK Berlijn/Ger, 3000m St Reeks: 9de in 8.31.81 (23v39)
2009 EK Veldlopen Dublin/Irl 21ste plaats

nationaal palmares top
jaar meeting discipline resultaat
1999 BK Schol 2000m steeple 1ste in te Oordegem
2000 BK Schol 2000m steeple 1ste in te Oordegem
2001 BK Jun 3000m steeple 1ste in 9'01"73
2002 BK Jun Veldlopen in Oostende
2002 BK Jun 3000m steeple 1ste in 9.07.38
2004 BK AC 3000m steeple 1ste in 8.32.91
2006 BK Sen Veldlopen iLange cross in Stene-Oostende
2007 CrossCup Veldlopen Eindwinnaar lange cross
2007 BK AC 3000m steeple 1ste in 8.30.78 te Brussel
2008 CrossCup Veldlopen Eindwinnaar lange cross
2009 CrossCup Veldlopen Eindwinnaar lange cross
2010 BK Sen Veldlopen Lange cross in Stene-Oostende
2010 CrossCup Veldlopen Eindwinnaar lange cross

prestatie-ontwikkeling top
Jaar 1500m 3000m 5000m 3000st /2000st 10.000m
1997
1998
1999 4.09.93 8.54.35 6.13.63
2000 3.57.57 8.29.50 5.55.24
2001 3.54.96 8.36.21 9.00.22
2002 3.51.86 8.14.79 14.27.95 8.53.08
2003 3.50.73 8.05.20 14.15.55 8.39.97
2004 3.47.68 8.04.38 8.32.91
2005 3.46.40 14.29.79 8.20.31
2006 3.46.43 8.00.05 8.23.05
2007 3.42.15 8.02.02 8.15.02 / 5.32.15
2008 3.50.56 8.21.13 28.33.44
2009 3.43.81 8.06.61 8.23.81
2010

zomer 2010 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
02 mei Stanford/Usa Internationaal 3000m St 7de
8.32.28
08 mei Brussel Nationaal 1500m DNF Tempomaker
16 mei Heusden BVV 3000m 1ste 8.00.30

zomer 2009 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
02 mei Stanford/Usa Internationaal 3000m St 4de
8.30.99
17 mei Aalst BVV 3000m 1ste 8.06.61
17 mei Aalst BVV 3000m St 2de 9.12.85
23 mei Rabat/Mor Internationaal 3000m St 12de 8.38.31
29 mei Nijmegen/Ned Internationaal 1500m 12de 3.43.81
1 jun Hengelo/Ned Internationaal 3000m St 14de 8.40.30
08 jun Praag/Cze Internationaal 3000m St 4de 8.30.59
18 jul Heusden-Zolder KBC Nacht 3000m St 4de 8.23.81 WK Min
28 jul Monaco/Mon Internationaal 3000m St 12de 8.29.10
16 aug Berlijn/Ger WK 3000m St 9de 8.31.81 Serie
04 sep Brussel Memorial GL 3000m St 12de 8.31.80

zomer 2008 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
4 mei Stanford/Usa Internationaal 10.000m 17de
28.33..44
PR
11 mei Zwevegem BVV 1500m 4de 3.50.56
24 mei Hengelo IAAF GP 3000m St 11de 8.33.07
14 jun Rabat/Mor Internationaal 3000m St 12de
8.32.52
22 jun Leiria/Por EuropaCup 3000m St 2de 8.26.66
25 jun Ninove Regionaal 3000m St 1ste 8.28.34
20 jul Heusden-Zolder KBC Nacht 3000m St 5de 8.21.13
16 aug Peking/Chn Olymp.Spelen 3000m St 11de 8.37.99
21 jun Bergen/Nor EuropaCup 3000m St 4de 8.45.79

zomer 2007 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
13 mei Heusden BVV 3000m 1ste 8.09.55
19 mei Herrera/Esp Internationaal 2000m St 8ste 5.32.15
26 mei Hengelo/Ned IAAF GP 3000m St 11de 8.33.48
02 jun Neerpelt B-meeting 3000m St 6de 8.31.52
24 jun Munchen/Ger EuropaCup 3000m St 5de 8.42.51
30 jun Nijvel Internationaal 3000m 6de 8.02.02
28 jul Heusden-Zolder KBC Nacht 3000m St 7de 8.15.02 PR - WK-min.
05 aug Brussel BK AC 3000m St 1ste 8.30.78
11 aug Ninove Flanders Cup 1500m 7de 3.42.15 PR
26 aug Osaka/Jpn WK - Serie 3000mSt 11de 8.55.99
14 sep Brussel IAAF GL Van Damme 3000mSt DNF - tempo

zomer 2006 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
30 april Brussel Nationaal 7,2km-Ekiden 1ste
Asics-team
07 mei Brussel Nationaal 1500m 5de
3.46.43
13 mei Kortrijk BVV 3000m Steeple 1ste 8.45.14
30 mei Ostrava/Cze IAAF GP 3000m Steeple 13de 8.51.73
06 juni Neerpelt Nationaal 3000m Steeple 9de 8.49.20
11 juni Woluwe Puttemans 2 mijl 3de 8.45.10
24 juni Nijvel EAP-meeting 3000m 2de 8.00.05 PR !
01 juli Kaunas/Ltu Internationaal 3000m Steeple 7de 8.49.62
22 juli Heusden-Zolder KBC Nacht 3000m Steeple 9de 8.23.05 EK-minimum
09 aug Göteborg/Swe EK 3000m Steeple 8ste 8.32.93 Serie
25 aug Brussel Memorial GL 3000m Steeple 15de 8.28.11
30 aug Warschau/Pol Internationaal 3000m Steeple 5de 8.47.19
03 sep Berlijn/Ger IAAF GL 3000m 11de 8.10.13

zomer 2005 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
05 mei Sint-Niklaas Flanders Cup 1500m 5de 3.50.20
15 mei Zwevegem BVV 1500m 3de 3.50.00
21 mei Kessel-Lo KVV 1500m 1ste 3.54.04
22 mei Franconville/Fra IC Frankrijk 3000mSt 3de 8.42.50 EKu23 Min
27 mei Dessau/Ger Internationaal 3000mSt 3de 8.37.33 EKu23 Min
05 jun Cottbus/Ger Internationaal 3000mSt 7de 8.39.20 EKu23 Min
18 jun Leiria/Por Europa Cup 5000m 6de 14.29.79
14 jul Erfurt (GER) EKu23 3000mSt 4 8'46"27  
16 jul Erfurt (GER) EKu23 3000mSt 3 8'41"07  
23 jul Heusden nationaal 3000mSt 8'20"31  
30 jul Oordegem nationaal 1500m 19 3'46"40  
07 aug Helsinki (FIN) WK 3000mSt 13 8'48"05  
26 aug Brussel nationaal 3000mSt 14 8'29"80  

zomer 2004 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
9 mei Villeneuve D'Ascq IC FFA 1500m 3de 3'52"87
16 mei Merksem BVV 3000mSt 2de 9'28"87
23 mei Franconville/Fra Internationaal 3000mSt 5de 9'01"13
31 mei Rehlingen/D Internationaal 3000mSt 13de 8'52"05
27 jun Oordegem Kamp.v.Vlaan. 1500m 3de 3'49"39 PR
30 jun Waregem Regionaal 3000st 1ste 8'41"82
11 juli Brussel BK AC 3000st 1ste 8'32"91 PR
31 jul Heusden-Zolder IAAF GP KBC  3000mSt 10de 8'44"66
14 aug Nijvel Nationaal 1500m 5de 3'47"68 PR
28 aug Tessenderlo Flanders Cup 3000m 6de 8'04"38 PR
03 sep Brussel IAAF GL MVD 3000mSt 16de 8'33"65
11 sep Herve BK Beloften 1500m 3de 3'56"22

zomer 2003 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
25 apr Edegem Regionaal 3000m 1ste 8.25.12
1 mei Heverlee BK Univers. 1500m 4de 3.53.73
11 mei Tessenderlo BV Vlaanderen 3000mSt 2de 8.48.15 PR ! - Min EKu23
24 mei Nijmegen/Ned Internationaal 5000m 8ste 14.15.55 PR !
9 jun Hulst/Ned Nationaal 3000m 2de 8.11.50 PR !
29 jun Heusden-Zolder KVV 1500m 5de 3.52.16
05 jul Uden/Ned Internationaal 3000mSt 1ste 8.47.55 PR !
17 jul Bydgoszcz/Pol EKu23 3000mSt 7de 8.45.52 Serie - PR !
02 aug Heusden-Zolder KBC-Nacht 3000mSt 13de 8.39.97 PR !
10 aug Jambes BK-AC 3000mSt 2de 8.56.21
15 aug Nivelles Internationaal 1500m 8ste 3.50.73 PR !
23 aug Hechtel Nationaal 5000m Tempowerk
30 aug Tessenderlo Flanders Cup 3000m 8ste 8.05.20 PR !
21 sep Biberach/D Internatonaal Weg. 6,4 km 13de 18.53

zomer 2002 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
01 mei Aalst Nationaal 1500m 7de 3.56.77
12 mei Zwevegem Interclub 3000mSt 2de 8.55.25 Min.WKJun -PR
25 mei Duffel Flanders Cup 3000m 4de 8.15.93 PR
26 mei Zwevegem Nationaal 1000m 2de 2.32.78
02 jun Vilvoorde KVV 5000m 3de 14.27.95 eerste 5000m
22 jun Vilvoorde Nationaal 1500m 3.51.86 PR
29 jun Kortrijk Flanders Cup 3000m 3de 8.14.79 PR
07 juli Brussel BK 3000mSt 4de 8.53.08 PR
18 juli Kingston/Jam WK Jun 3000mSt 8ste 9.05.17 Reeks
24 aug Zwevegem Nationaal 400m Horden 7de 62.30 PR
24 aug Zwevegem Nationaal 3000mSt 1ste 9.21.5m
28 aug Roeselare PK Estafetten 4x800m 3de 8.45.93 Team AZW
30 aug Brussel Van Damme GL 1000 m 14de 2.29.87 PR
14 sep Naimette-Xhovém. BK Juniores 3000mSt 2de 9.07.38 BK Juniores 1ste

winter 2009-2010 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
25 okt Gent CC  Relays Veldlopen 1ste
met OEH
08 nov Mol CrossCup Lange Cross 4de
22 nov Tilburg/Ned Internationaal Lange Cross 7de
29 nov Roeselare CrossCup Lange Cross 3de
13 dec Dublin/Irl EK Lange Cross 21ste
20 dec Brussel CrossCup Lange Cross 10de
3 jan Hulshout CrossCup Lange Cross 5de
14 feb Hannuit CrossCup Lange Cross 4de
28 feb Dour CrossCup Lange Cross 1ste
14 maa Stene-Oostende BK Lange Cross 1ste

winter 2008-2009 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
26 okt Gent CrossCup Relays 4de met OEH
09 nov Mol Cross Cup Lange Cross 3de
16 nov Tilburg/Ned Internationaal Lange Cross 2de
30 nov Roeselare Cross Cup Lange Cross 1ste
14 dec Brussel EK Veldlopen Lange Cross 5de
28 dec Funchal/Por Internationaal Weg - 6Km 9de
11 jan Hulshout CrossCup Lange Cross 3de
25 jan Hannuit CrossCup Lange Cross 4de
01 feb Istanbul/Tur ECCC Lange Cross 22ste
15 feb Dour CrossCup Lange Cross 3de
01 maa Stene BK  Lange Cross 3de Zilver

winter 2007-2008 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
28 okt Gent CrossCup Relays 1ste
met AZW
11 nov Mol CrossCup Veldlopen 1ste
25 nov Roeselare CrossCup Veldlopen 1ste
9 dec Toro/Esp EK Veldlopen 13de
23 dec Brussel CrossCup Veldlopen 8ste
13 jan Hulshout CrossCup Veldlopen 1ste
27 jan Hannuit CrossCup Veldlopen 5de
10 feb Dour CrossCup Veldlopen 5de

winter 2006-2007 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang
Prestatie
Opmerking
29 okt Gent CrossCup Relays 5de
met AZW
5 nov Wachtebeke CrossCup Veldlopen 1ste
26 nov Roeselare CrossCup Veldlopen 3de
10 dec Legnano/Ita EK Veldlopen 22ste
17 dec Brussel CrossCup Veldlopen 6de
07 jan Hulshout Nationaal Veldlopen 1ste
14 jan Mol CrossCup Veldlopen 3de
28 jan Hannuit CrossCup Veldlopen 6de
25 feb Dour CrossCup Veldlopen 1ste

winter 2005-2006 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
31 dec Soest/Ned Internationaal Veldlopen 6de
29 jan Hannut CrossCup Veldlopen 7de
19 feb Dour CrossCup Veldlopen 3de
12 maa Oostende BK lange cross Veldloop 1ste

winter 2004-2005 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Prestatie Opmerking
07 nov Gent CrossCup Veldloop 5de Beste Belg
28 nov Roeselare CrossCup Veldloop 3de
12 dec Heringsdorf/Ger EK Veldloop 52ste
19 dec Brussel CrossCup Veldloop 17de
02 jan Hulshout Nationaal Veldloop 1ste
23 jan Hannut CrossCup Veldloop 9de
13 feb Dour CrossCup Veldloop 9de

winter 2003-2004 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Opmerking
02 nov Zwijnaarde Crosscup Veldloop 17de
16 nov Duffel Nationaal Veldloop 3de
30 nov Roeselare Crosscup Veldloop 6de
14 dec Edinburgh/Gbr Europ.Kamp. Veldloop 53ste
04 jan Hulshout Nationaal Veldloop 6de
11 jan Mol Crosscup Veldloop 12de
25 jan Hannut Crosscup Veldloop 10de
15 feb Dour Crosscup Veldloop 8ste
29 feb Yvelinnes/Fra NK Frankrijk Veldloop 26ste 2de belofte; 9de Europ.
07 maa Oostende BK Veldloop 6de 5de Belg
21 maa Brussel/Bel WK Veldloop 64ste

winter 2002-2003 top
Datum Plaats Competitie Discipline Rang Opmerking
3 nov Zwijnaarde Crosscup Veldloop 3de Juniores
10 nov Dour Crosscup Veldloop 17de
24 nov Roeselare Crosscup Veldloop 1ste Juniores
8 dec Medulin/Cro EK  Veldloop 4de Juniores
22 dec Brussel Crosscup Veldloop 1ste Juniores
23 feb Mol Crosscup Veldloop 21ste Na operatie aan neus
09 maa Oostende BK Veldloop 6de Lange cross

 
 
 

© Vlaamse Atletiekliga v.z.w.
tel 02 47 47 220;
K. Boudewijnstadion, Marathonlaan 119 C; 1020 Brussel